Kommunicera med leverantören? Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören
 Tel:86-755-84533751 E-post:sales@adelacable.com
Home > Produkter > Fiber Optic Transceiver > 100G QSFP28 Transceiver
Webbtjänsten
Hu
Kontakta nu

100G QSFP28 Transceiver

Produkt kategori av 100G QSFP28 Transceiver, vi är specialiserade tillverkare från Kina, 100G Qsfp28 Transceiver Optiska sändare leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter 100G fiberoptisk sändare FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!

Kina 100G QSFP28 Transceiver Leverantörer

100G QSFP28-transceiverna är heta försäljningsprodukter. Alla telekomoperatörers 5G-nätverk, datacenter och moln nätverk kommer att användas av dem. Priserna är mycket ekonomiska nu. Vi är upptagna med leverans varje dag.

100G QSFP28 optiska sändare har SR4, AOC, AOC-brytning, CWDM4, PSM4, PSM4 pigtail, LR4, LR4 Lite, ER4 Lite-serien. De använder LC- eller MPO-behållare, med funktionerna i IEEE802.3bm och SFF-8636-kompatibel, MSA-kompatibel, Låg strömförbrukning, liten storlek och höghastighetståg. De är utformade för tillämpningar av 100G Datacenter Internt Nätverk, Data Center Interconnection och Metro Network.

100G QSFP28 LR4 transceiver

Vi kan erbjuda 100G QSFP28-transceiverna som är kompatibla med de flesta branded switcharna, som Cisco, Juniper, Dell, Arista, Huawei, ZTE, Brocade och så vidare.


Related Products List

Hem

Phone

Skype

Förfrågan