företagsinformation
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ av verksamhet:Tillverkare
  • Main Mark: Americas , Asien , Östeuropa , Europa , Norra europa , Västeuropa
  • Exportör:91% - 100%
  • certifikat:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Beskrivning:16G Sfp28 Transceiver,25G Sfp28 Transceiver,Optisk fiberoptisk transceiver,Sfp28 Transceiver,,
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 16G Sfp28 Transceiver,25G Sfp28 Transceiver,Optisk fiberoptisk transceiver,Sfp28 Transceiver,,
Hem > Produkter > Fiber Optic Transceiver > 16 / 25G SFP28 Transceiver

16 / 25G SFP28 Transceiver

Produkt kategori av 16 / 25G SFP28 Transceiver, vi är specialiserade tillverkare från Kina, 16G Sfp28 Transceiver 25G Sfp28 Transceiver leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter Optisk fiberoptisk transceiver FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!
Visa : Lista   Rutnät
32G SFP28 SR Fiber Channel Optical Transceiver

Modell nr : SFP-32GBE-SR

32G SFP28 optiska sändare är konstruerade för användning i fiberkanallänkar upp till 28,05 Gb / s datahastighet över multimodefiber. De är kompatibla med FC-PI-6, SFF-8472 Rev 12.2, och kompatibla med SFF-8432 och tillämpliga delar av SFF-8431 Rev....

 Klicka för mer information
16G SFP28 LR 10km optisk sändare

Modell nr : SFP-16GBE-SRL

16G SFP28 Optical Transceivers är konstruerade för användning i Fiber Channel-länkar upp till 14.025 Gb / s datahastighet och upp till 10 km längd. De överensstämmer med FC-PI-5 Rev. 6.10 och SFF-8472 Rev 11 och SFF-8081. De är kompatibla med...

 Klicka för mer information
16G SFP28 SR 100m optisk sändare

Modell nr : SFP-16GBE-SR

16G SFP28 Optical Transceiver är konstruerad för användning i Fiber Channel-länkar upp till 14.025 Gb / s datahastighet över Multimode Fiber. De är kompatibla med FC-PI-5 Rev. 6.00, SFF-8472 Rev 11.0 och SFF-8081, och kompatibla med SFF-8432 och...

 Klicka för mer information
25G SFP28 LR 10km optisk sändare

Modell nr : SFP-25GBE-LR

25G SFP28 LR 10km optiska transceivers är konstruerade för 24.33Gbps och 25.78Gbps datahastighet över Singlemode Fiber (SMF) och stöd upp till 10km länklängd. 25G SFP28 LR 10km optiska transceivers har industriell nivå som kan mötas -40 ~ 85 grader...

 Klicka för mer information
25G SFP28 SR 100m optisk sändare

Modell nr : SFP-25GBE-SR

25G SFP28 SR Optical Transceivers är konstruerade för 24,33Gbps och 25,78Gbps datahastighet över Multimode Fiber (MMF) och stöder upp till 100m länklängd på OM4 Fiber och 70m länklängd på OM3 Fiber. De är kompatibla med IEEE802.3by, SFF-8402,...

 Klicka för mer information
25G SFP28 DAC, Direct-anslutningskabel

Modell nr : SFP-25G-DACXXX

25G SFP28 Direct Attach-kablar är kompatibla med SFF-8432 och SFF-8402 specifikationer. Olika val av trådmätare är tillgängliga från 30 till 26 AWG med olika val av kabellängd upp till 5m. Funktioner •  Upp till 25,78125 Gbps datahastighet •  Upp...

 Klicka för mer information
25G SFP28 AOC, aktiv optisk kabel

Modell nr : SFP-25G-AOCXXX

Den 25G SFP28 aktiva optiska kabeln är Hot Pluggable SFP + -kabeländar med 25,7813 Gb / s-bithastighet, som används för 25G Ethernet Data Center Intra-Rack och Inter-Rack-länkar. Fjädrar: Hotpluggable SFP + kabeländar Stöder 25,7813 Gb / s...

 Klicka för mer information
Kina 16 / 25G SFP28 Transceiver Leverantörer

16 / 25G SFP28-transceiverar omfattar SR, AOC, LR, ER Lite kommersiella temperaturer och IR (2km), LR, BIDI, CWDM industriell temperatur serie med funktioner för användning av LC-mottagare, IEEE802.3by och SFF-8472 Compliant, Low Strömförbrukning, liten storlek, höghastighetstemperatur och brett temperaturområde. De är utformade för applikationer av datacenter, 5G-nätverk, 25G Ethernet och Fiber Channel.

Vår 16G SFP28-transceiverlösning är densamma som 25G, men 16G används huvudsakligen för lagring.

25G SFP28 transceiver

Vi kan erbjuda 16G SFP28-transceiverna som är kompatibla med de flesta branded switcharna, som Cisco, Juniper, Dell, Arista, Huawei, ZTE, Brocade och så vidare.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören