företagsinformation
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ av verksamhet:Tillverkare
  • Main Mark: Americas , Asien , Östeuropa , Europa , Norra europa , Västeuropa
  • Exportör:91% - 100%
  • certifikat:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Beskrivning:200G Cfp2 Transceiver,Sfp optisk sändare,Cfp2 optiska sändare,Video Fiber Optical Transceiver,,
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 200G Cfp2 Transceiver,Sfp optisk sändare,Cfp2 optiska sändare,Video Fiber Optical Transceiver,,
Hem > Produkter > Fiber Optic Transceiver > 200G CFP2 Transceiver

200G CFP2 Transceiver

Produkt kategori av 200G CFP2 Transceiver, vi är specialiserade tillverkare från Kina, 200G Cfp2 Transceiver Sfp optisk sändare leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter Cfp2 optiska sändare FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!
Visa : Lista   Rutnät
200G CFP2 LR4 10km optisk sändare

Modell nr : CFP2-100GBE-LR4

200G CFP2 LR4 Optical Transceiver är vår nya prouct som stöder 200GBASE-LR4 upp till 10km överföring på Singlemode Fiber (SMF). 200G CFP2 LR4 Optical Transceiver är kompatibel med IEEE802.3bs, CFP2 MSA hårdvarespecifikation och EU RoHS 6/6....

 Klicka för mer information
Kina 200G CFP2 Transceiver Leverantörer

200G CFP2 LR4 optisk transceiver är utvecklad för ODN-nätverk. 200G CFP2 LR4 optisk sändare är vår nya prouct som stöder 200GBASE-LR4 upp till 10km överföring på single mode fiber (SMF). 200G CFP2 LR4 transceiver är kompatibel med IEEE802.3bs, CFP2 MSA hårdvarespecifikation och EU RoHS 6/6.

ZTE hade testat våra 200G CFP2 optiska transceiverprover och godkände den i april 2018. Vi kan erbjuda produkter från juli 2018.Velkommen att skicka förfrågan till oss.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören