Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > 32g Sfp28 Fiber Channel
(Totalt 24 Produkter för 32g Sfp28 Fiber Channel)

32g Sfp28 Fiber Channel

Vi är specialiserade 32g Sfp28 Fiber Channel tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist 32g Sfp28 Fiber Channel med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de 32g Sfp28 Fiber Channel ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
32G SFP28 SR Fiber Channel Optical Transceiver
  • Modell nr: SFP-32GBE-SR

Tag: 32G SFP28 SR optisk sändare , 32G SFP28 Fiber Channel , 32G SFP28 SR 100m optisk sändare

32G SFP28 optiska sändare är konstruerade för användning i fiberkanallänkar upp till 28,05 Gb / s datahastighet över multimodefiber. De är kompatibla med FC-PI-6, SFF-8472 Rev 12.2, och kompatibla med SFF-8432 och tillämpliga delar av SFF-8431 Rev....

 Klicka för mer information
Mikromodul fiberoptisk kabel
  • Modell nr: GYPFWQY-6,12B1

Tag: Fiberoptisk kabel

kännetecken: 1. Mikromodulkabeln används torr LSZH lösrörsdesign, har liten diameter, lättvikt och lätt remsa. 2. PE outsheath har utmärkt miljöprestanda. 3. De två parallella FRP förbättrar

 Klicka för mer information
Armored Indoor Double Jacket LSZH Fiber Optic Cable

Tag: Armored Fiber Optic Cable , LSZH inomhus fiberoptisk kabel , Dubbel jacka LSZH Fiber Optic Cable

Allmän beskrivning I detta dokument specificeras en panserad, buffrad fiberoptisk kabel med högst upp till 24 900um fibrer. 900um fibern kan avslutas direkt på fiberkontakt utan krav på någon ytterligare termineringsrör. Kabeljackan innehåller...

 Klicka för mer information
Inomhus mini fiberoptisk kabel

Tag: Fiberoptisk kabel , Mini Breakout Cable

Den inomhustäta buffrade kabeln är konstruerad med höghållfast garnmedlem garanterar hög draghållfasthet och långsiktig stabilitet vid överföring, liten ytterdiameter, lättvikt, flamskyddsmedel, mjuk och lätt att ta bort. Direkt skarvning mellan...

 Klicka för mer information
Tunnel SWA brandbeständig Uni-Loose Tub Fiber Optic Cable
  • Märke: OEM
  • Supply Förmåga: As customer's require
  • Certifikat: ISO9001
  • Modell nr: GTFXH33
  • Hemorten: Shenzhen, Kina

Tag: Tunnel Brandbeständig Fiber Optic Cable , Brandbeständig Uni-Loose Fiber Optic Cable , Tunnel SWA Uni-Loose Fiber Optic Cable

Allmän beskrivning Denna Tunnel Pansar brandbeständig (IEC 60331) uni-lös rörledning med centralt vatten blockerande gel fyllt rör som kan innehålla upp till maximalt 12 fibrer. Röret är inslaget med glimmer tejp som fungerar som brandspärr....

 Klicka för mer information
LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable
  • Modell nr: OFC-LCLCMM
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: Duplex Fiber Patch Cable , OM1 OM2 Fiber Optic Jumper , High Quality Fiber Patchcord Cable

LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable Funktion s 1.Kompatibel med ANSI, Bekkcore, TIA / EIA, IEC Standards. 2.Låg införingsförlust och hög avkastningsförlust. 3.Utmärkt repeterbarhet och bytbarhet. 4.Simplex och duplex tillgängligt. 5. Med...

 Klicka för mer information
OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot
  • Modell nr: OFC-LCLCMMDX-U
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: LC-LC Fiber Patch Kablar med Unitboot , LC-LC Unitboot Jumper , Unitboot Patch Cable

10G / 25G OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot Eftersom dagens nätverksmiljö blir alltmer beroende av höghastighets- och högdensitetslösning, är effektiv kabelhantering verkligen viktig nu. Det viktigaste är att hantera fler kablar...

 Klicka för mer information
MPO / MTP fiberoptisk adapter med hög kvalitet
  • Modell nr: ADP-MPO

Tag: Högkvalitativ MPO-adapter , MPO Fiber Optic Adapter , MTP Fiber Adapter

MPO / MTP fiberoptiska adaptrar av hög kvalitet MPO Adapter är en liten passiv enhet som används för att ansluta Fiber Patch Kablar med MPO Fiber Optic Connectors. MPO Adapter är konstruerad för bättre mekanisk och optisk prestanda....

 Klicka för mer information
Hög densitet SM LC-LC Unitboot Fiber Patch Kablar
  • Modell nr: OFC-LCLCSM-U

Tag: High Density Unitboot Fiber Patch Kablar , LC-LC Unitboot Patch Cable , SM Unitboot Jumper

Hög densitet SM LC-LC Unitboot Fiber Patch Kablar en. En integrerad uppstart och klipp unik design som kan öka panelens densitet så högt som möjligt och säkerställer korrekt A / B-orientering. b. En flerstegs maskinprocess ger bästa insättning,...

 Klicka för mer information
50G QSFP28 LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-50GBE-LR4

Tag: 50G QSFP28 LR4 10km optisk sändare , 50G QSFP28 LR4 Optisk Transceiver , 50G QSFP28 LR4 10km Transceiver

56G QSFP28 LR4 10km Optisk Transceiver är vår nya produkt som stöder 50GBASE-LR upp till 10km överföring på Singlemode Fiber för 5G-nätverket. Det är konkurrenskraftigt produktjämförelse med 100G QSFP28 Optical Transceiver. Funktioner  Stödjer...

 Klicka för mer information
16G SFP28 LR 10km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-16GBE-SRL

Tag: 16G SFP28 LR 10km optisk sändare , 16G SFP28 LR optisk sändare , 16G SFP28 LR 10km Transceiver

16G SFP28 Optical Transceivers är konstruerade för användning i Fiber Channel-länkar upp till 14.025 Gb / s datahastighet och upp till 10 km längd. De överensstämmer med FC-PI-5 Rev. 6.10 och SFF-8472 Rev 11 och SFF-8081. De är kompatibla med...

 Klicka för mer information
16G SFP28 SR 100m optisk sändare
  • Modell nr: SFP-16GBE-SR

Tag: 16G SFP28 SR 100m optisk sändare , 16G SFP28 SR 100m Transceiver , 16G SFP28 SR optisk sändare

16G SFP28 Optical Transceiver är konstruerad för användning i Fiber Channel-länkar upp till 14.025 Gb / s datahastighet över Multimode Fiber. De är kompatibla med FC-PI-5 Rev. 6.00, SFF-8472 Rev 11.0 och SFF-8081, och kompatibla med SFF-8432 och...

 Klicka för mer information
25G SFP28 LR 10km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-25GBE-LR

Tag: 25G SFP28 LR 10km optisk sändare , 25G SFP28 LR 10km Transceiver , 25G SFP28 LR Optisk sändare

25G SFP28 LR 10km optiska transceivers är konstruerade för 24.33Gbps och 25.78Gbps datahastighet över Singlemode Fiber (SMF) och stöd upp till 10km länklängd. 25G SFP28 LR 10km optiska transceivers har industriell nivå som kan mötas -40 ~ 85 grader...

 Klicka för mer information
25G SFP28 SR 100m optisk sändare
  • Modell nr: SFP-25GBE-SR

Tag: 25G SFP28 SR 100m optisk sändare , 25G SFP28 optisk sändare , 25G SFP28 Transceiver

25G SFP28 SR Optical Transceivers är konstruerade för 24,33Gbps och 25,78Gbps datahastighet över Multimode Fiber (MMF) och stöder upp till 100m länklängd på OM4 Fiber och 70m länklängd på OM3 Fiber. De är kompatibla med IEEE802.3by, SFF-8402,...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 ER4 30km optisk sändare utan FEC
  • Modell nr: QSFP-100GBE-ER4

Tag: 100G QSFP28 ER4 30km optisk sändare , 100G QSFP28 ER4 30km Transceiver , 100G QSFP28 ER4 Transceiver

100G QSFP28 ER4 30km Optisk Transceiver modul är konstruerad för långväga överföring upp till 30km Singlemode Fiber utan FEC, det kan nå 40km med FEC. Den överensstämmer med QSFP28 MSA och IEEE 802.3bm CAUI-4. Digital diagnostikfunktion är...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-100GBE-LR4

Tag: 100G QSFP28 LR4 10km optisk sändare , 100G QSFP28 LR4 10km Transceiver , 100G QSFP28 LR4 Transciever

100G QSFP28 LR4 Optical Transceiver-modulen är konstruerad för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar på upp till 10km Singlemode Fiber. Det kommer att bli populärt för reläöverföring av 5G-nätverk med 25G SFP28 Optical Transceiver tillsammans....

 Klicka för mer information
100G QSFP28 CWDM4 2km optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-100GBE-CWDM4

Tag: 100G QSFP28 CWDM4 2km optisk sändare , 100G QSFP28 CWDM4 2km Transceiver , 100G QSFP CWDM4 Transceiver

100G QSFP28 CWDM4 optisk sändare är konstruerad för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar på upp till 2km Singlemode Fiber. Det överensstämmer med 1000GBASE CWDM4 MSA-standarden. Den optiska sändaren omvandlar 4 ingångskanaler (ch) med 25 Gb / s...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 SR4 100m optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-100GBE-SR4

Tag: 100G QSFP28 SR4 100m optisk sändare , 100G QSFP28 SR4 optisk sändare , 100G QSFP28 SR4 Transceiver

100G QSFP28 SR4 Optical Transceiver är en integrerad transceivermodul som innehåller en mikrooptisk komponent och halvledarmaterial och kan implementera optisk-elektrisk omvandling och elektrisk optisk omvandling. Den optiska sändaren är utformad...

 Klicka för mer information
Hybridkabel med koppar och fiberoptik
  • Modell nr: HC-2104B6

Tag: Hybridkabel med 2x10AWG och 4G657A , Hybrid kabel med koppar och fiber , Hybrid fiberoptisk kabel med koppar

Hybridkabeln är konstruerad med kopparkraftkabel och fiberoptisk kabel tillsammans, så det är en gång för FTTA-ledningar, spara mycket arbetskostnad. Ansökan: 1. Anpassad till utomhusfördelning. 2. Åtkomstnätverk och lokalt nätverk i hög...

 Klicka för mer information
25G SFP28 DAC, Direct-anslutningskabel
  • Modell nr: SFP-25G-DACXXX

Tag: 25G SFP28 DAC , 25G SFP28 Direct Attach Cable , 25G SFP28 kopparkabel

25G SFP28 Direct Attach-kablar är kompatibla med SFF-8432 och SFF-8402 specifikationer. Olika val av trådmätare är tillgängliga från 30 till 26 AWG med olika val av kabellängd upp till 5m. Funktioner •  Upp till 25,78125 Gbps datahastighet •  Upp...

 Klicka för mer information
25G SFP28 AOC, aktiv optisk kabel
  • Modell nr: SFP-25G-AOCXXX

Tag: 25G SFP28 AOC , 25G SFP28 Aktiv Optisk Kabel , 25G SFP28-kabel

Den 25G SFP28 aktiva optiska kabeln är Hot Pluggable SFP + -kabeländar med 25,7813 Gb / s-bithastighet, som används för 25G Ethernet Data Center Intra-Rack och Inter-Rack-länkar. Fjädrar: Hotpluggable SFP + kabeländar Stöder 25,7813 Gb / s...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 till 4SFP28 DAC direkt anslutningskabel
  • Modell nr: QSFP-100-425G-DACXXX

Tag: 100G QSFP28 till 4SFP28 DAC , 100G QSFP28 till 4SFP28 Passiv kabel , 100G QSFP28 till 4SFP28 kabel

100G QSFP28 DAC-passiv kopparkabelmontering har åtta differentialkopparpar, som ger fyra dataöverföringskanaler med hastigheter upp till 28 Gbps per kanal och uppfyller 100G Ethernet, 25G Ethernet och InfiniBand Enhanced Data Rate (EDR) krav. Finns...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 DAC direkt anslutningskabel
  • Modell nr: QSFP-100G-DACXXX

Tag: 100G QSFP28 DAC , 100G QSFP28 Direct Attach Cable , 100G QSFP28-kabel

QSFP28 Direct Attach-kablar är kompatibla med SFF-8665-specifikationerna. Olika val av trådmätare är tillgängliga från 30 till 24 AWG med olika val av kabellängd upp till 5m. Funktioner • Överensstämmer med SFF-8665 • Upp till 28,3125Gbps...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 till 4SFP28 AOC aktiv optisk kabel
  • Modell nr: QSFP-100-425G-XXX

Tag: 100G QSFP28 till 4SFP28 AOC , 100G QSFP28 till 4SFP28 kabel , 100G QSFP28 till 4SFP28 AOC-kabel

100G QSFP28 till 4SFP28 AOC designar fyra-kanals fullduplex aktiv optisk kabel med brytning från QSFP28 till fyra SFP28, 25,7813 Gb / s per kanal. fjädrar Fyra kanals fullduplex aktiv optisk kabel med brytning från QSFP28 till fyra SFP28 25,7813 Gb...

 Klicka för mer information
Grossist 32g Sfp28 Fiber Channel från Kina, behöver hitta billiga 32g Sfp28 Fiber Channel så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på 32g Sfp28 Fiber Channel producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår 32g Sfp28 Fiber Channel Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören