Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > 8kanaler Cwdm Mux
(Totalt 12 Produkter för 8kanaler Cwdm Mux)

8kanaler Cwdm Mux

Vi är specialiserade 8kanaler Cwdm Mux tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist 8kanaler Cwdm Mux med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de 8kanaler Cwdm Mux ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
8 kanaler CWDM MUX och DEMUX modul typ
  • Modell nr: CWDM-8

Tag: 8 kanaler CWDM DEMUX , CWDM MUX och DEMUX , 8kanaler CWDM MUX

8 kanaler CWDM Mux / Demux-moduler kräver ingen konfiguration av CWDM-komponenter och ger skalbar bandbredd på upp till 10Gbps per kanal över befintliga fiberlänkar. 8 kanaler CWDM Mux / Demux-moduler har en CWDM-operativ våglängd på 1460nm ~ 1620nm...

 Klicka för mer information
10G SFP + CWDM BIDI 80km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10GBE-BIDI80

Tag: 10G SFP CWDM BIDI optisk sändare , 10G SFP CWDM BIDI 80km Transceiver , 10G SFP CWDM BIDI Transceiver

10G SFP + CWDM BIDI Optical Transceiver är konstruerad för enkelfiberöverföring upp till 80km avstånd, CWDM BIDI SFP + -modulen måste användas för FTTH-projektet som endast har en fiber tillgänglig. Förbättrad SFP + Optical Transceivers med små...

 Klicka för mer information
10G SFP + CWDM BIDI 60km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10GBE-BIDI60

Tag: 10G SFP CWDM BIDI 60km Transceiver , 10G SFP CWDM BIDIR optisk sändare , 10G SFP CWDM BIDIR 60km Transceiver

10G SFP + CWDM BIDI optisk sändare är konstruerad för enkelfiberöverföring upp till 60 km avstånd, CWDM BIDI SFP + Optisk sändare måste användas för FTTH-projektet som endast har en fiber tillgänglig. Förbättrade SFP + -sändare med liten...

 Klicka för mer information
10G SFP + CWDM 80km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10GBE-CWDM80

Tag: 10G SFP CWDM 80km optisk sändare , 10G SFP CWDM optisk sändare , 10G SFP CWDM 80km Transceiver

Den 10 G SFP + CWDM optiska sändaren är 10 Gbps CWDM-förstärkt liten formfaktorpluggbar SFP + Optical Transceivers kompatibel med 10G ETHERNET, upp till 80km överföringsavstånd. Den är lämplig för Singlemode Fiber (SMF) kommunikation. 10G SFP + CWDM...

 Klicka för mer information
10G SFP + CWDM 60km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10G-CWDM60

Tag: 10G SFP CWDM 60km optisk sändare , 10G SFP CWDM 60km Transceiver , 10G SFP CWDM optisk sändare

Den 10G SFP + CWDM optiska sändaren är 10 Gbps CWDM förbättrad liten formfaktorpluggbar SFP + optisk sändare kompatibel med 10G ETHERNET, upp till 60km överföringsavstånd. Den är lämplig för Singlemode Fiber (SMF) kommunikation. 10G SFP + CWDM...

 Klicka för mer information
10G SFP + CWDM BIDI 40km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10GBE-BIDI40

Tag: 10G SFP CWDM BIDI optisk sändare , 10G SFP CWDM BIDI 40km Transceiver , 10G SFP CWDM BIDI Transceiver

10G SFP + CWDM BIDI optisk sändare är konstruerad för enkelfiberöverföring upp till 40km avstånd, CWDM BIDI SFP + Optical Transceiver måste användas för FTTH-projektet som endast har en fiber tillgänglig. Förbättrade SFP + -sändare med liten...

 Klicka för mer information
10G SFP + CWDM 40km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10GBE-CWDM40

Tag: 10G SFP CWDM 40km optisk sändare , 10G SFP CWDM optisk sändare , 10G SFP CWDM Transceiver

Den 10 G SFP + CWDM optiska sändaren är 10 Gbps CWDM förstärkt liten formfaktorpluggbar SFP + Optisk sändare kompatibel med 10G ETHERNET. Den är lämplig för Singlemode Fiber (SMF) kommunikation. Den 10G SFP + CWDM optiska sändaren är klass 1...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 CWDM4 2km optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-100GBE-CWDM4

Tag: 100G QSFP28 CWDM4 2km optisk sändare , 100G QSFP28 CWDM4 2km Transceiver , 100G QSFP CWDM4 Transceiver

100G QSFP28 CWDM4 optisk sändare är konstruerad för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar på upp till 2km Singlemode Fiber. Det överensstämmer med 1000GBASE CWDM4 MSA-standarden. Den optiska sändaren omvandlar 4 ingångskanaler (ch) med 25 Gb / s...

 Klicka för mer information
16 kanaler CWDM MUX och DEMUX modul typ
  • Modell nr: CWDM-16

Tag: 16 kanaler CWDM MUX och DEMUX , 16 kanaler CWDM DEMUX , 16 kanaler CWDM MUX

16 kanaler CWDM-system använder filter för att ge 20nm avstånd för upp till 16 separata våglängder (färger) som ska överföras över ett par fibrer. En 16-kanals CWDM Mux / Demux-modul har en driftsvåglängd på 1300nm ~ 1620nm och en centrumvåglängd av...

 Klicka för mer information
100G / 200G DWDM MUX och DEMUX
  • Modell nr: DWDM-MCh

Tag: 100G DWDM MUX och DEMUX , 200G DWDM MUX och DEMUX , DWDM MUX och DEMUX

Vi tillverkar hela sortimentet av DWDM-produkter, inklusive 50 GHz, 100 GHz och 200 GHz. På grund av vår rika erfarenhet av tillverkning gör vi DWDM med extremt låg förlust och hög stabilitet och tillförlitlighet. Olika paket och anpassade paket kan...

 Klicka för mer information
4 kanaler CWDM MUX och DEMUX
  • Modell nr: CWDM-4
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Single-Mode Fiber
  • Anslutningsstruktur: LC

Tag: 4 kanaler CWDM MUX och DEMUX , 4 kanaler CWDM MUX , 16 kanaler CWDM MUX och DEMUX

4 kanaler CWDM Mux / Demux moduler kan användas för att öka bandbredd på befintlig fiberinfrastruktur och lindra fiberutmattning. Modulerna ger en skalbar bandbredd på upp till 10Gbps per kanal över befintliga fiberlänkar och är plug-and-play,...

 Klicka för mer information
4-16 kanaler rackmontering CWDM MUX och DEMUX
  • Modell nr: CWDM-4

Tag: 4-16 kanaler rackmonterad CWDM MUX DEMUX , 4 kanaler 1U CWDM MUX DEMUX , 8 kanaler CWDM MUX

CWDM-produkter inkluderar: enstaka CWDM-enhet i glasrör eller rostfritt stålrör, CWDM Mux Demux-moduler packade i ABS-box upp till 16-kanals eller till och med 18-kanalig Multiplexing på enfiber- eller CWDM-moduler packade i standard 19 "1U...

 Klicka för mer information
Grossist 8kanaler Cwdm Mux från Kina, behöver hitta billiga 8kanaler Cwdm Mux så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på 8kanaler Cwdm Mux producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår 8kanaler Cwdm Mux Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören