Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Cfp Optical Transceiver
(Totalt 6 Produkter för Cfp Optical Transceiver)

Cfp Optical Transceiver

Vi är specialiserade Cfp Optical Transceiver tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Cfp Optical Transceiver med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Cfp Optical Transceiver ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
100G CFP LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: CFP-100GBE-LR4

Tag: 100G CFP LR4 10km optisk sändare , 100G CFP LR4 10km Transceiver , 100G CFP Optical Transceiver

100GE CFP Optical Transceiver-moduler är konstruerade för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar via Singlemode Fiber, överföringsavstånd är upp till 10 km. De överensstämmer med CFP MSA och IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4. Digitala diagnosfunktioner är...

 Klicka för mer information
100GBASE CFP2 LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: CFP2-100GBE-LR4

Tag: 100G CFP2 LR4 10km optisk sändare , 100G CFP2 LR4 10km Transceiver , 100G CFP2 LR4 Transceiver

100G CFP2 optiska sändare moduler är konstruerade för användning i 100 Gigabit Ethernet-gränssnitt över Singlemode Fiber. Storleken på 100G CFP2 optisk sändare är mycket mindre än CFP, så CFP2 Optical Transceiver har gradvis ersatt CFP Optical...

 Klicka för mer information
32G SFP28 SR Fiber Channel Optical Transceiver
  • Modell nr: SFP-32GBE-SR

Tag: 32G SFP28 SR optisk sändare , 32G SFP28 Fiber Channel , 32G SFP28 SR 100m optisk sändare

32G SFP28 optiska sändare är konstruerade för användning i fiberkanallänkar upp till 28,05 Gb / s datahastighet över multimodefiber. De är kompatibla med FC-PI-6, SFF-8472 Rev 12.2, och kompatibla med SFF-8432 och tillämpliga delar av SFF-8431 Rev....

 Klicka för mer information
200G CFP2 LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: CFP2-100GBE-LR4

Tag: 200G CFP2 LR4 10km optisk sändare , 200G CFP2 LR4 optisk sändare , 200G CFP2 LR4 Transceiver

200G CFP2 LR4 Optical Transceiver är vår nya prouct som stöder 200GBASE-LR4 upp till 10km överföring på Singlemode Fiber (SMF). 200G CFP2 LR4 Optical Transceiver är kompatibel med IEEE802.3bs, CFP2 MSA hårdvarespecifikation och EU RoHS 6/6....

 Klicka för mer information
100G CFP2 ER4 40km optisk sändare
  • Modell nr: CFP2-100GBE-ER4

Tag: 100G CFP2 ER4 40km optisk sändare , 100G CFP2 ER4 40km Transceiver , 100G CFP2 ER4 Transceiver

100G CFP2 ER4 Optical Transceivers är konstruerade för stor långdistansöverföring upp till 40km över Singlemode Fiber, de används för ODN-nätverk. Funktioner  Stödjer multi-rate (100GBASE-ER4 och OTU4) från 103,1Gb / s till 111,8Gb / s aggregat;...

 Klicka för mer information
100G CFP ER4 40km fiberoptisk sändtagare
  • Modell nr: CFP-100GBE-ER4

Tag: 100G CFP ER4 40km optisk sändare , 100G CFP ER4 40km Transceiver , 100G CFP ER4 Transceiver

100GE CFP ER4 optiska transceivermoduler är konstruerade för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar och 4x28G OTN-klientgränssnitt över enstaka fiberfiler, överföringsavståndet är upp till 40km. Funktioner  Stödjer multi-rate (100GBASE-ER4 och...

 Klicka för mer information
Grossist Cfp Optical Transceiver från Kina, behöver hitta billiga Cfp Optical Transceiver så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Cfp Optical Transceiver producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Cfp Optical Transceiver Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören