Kommunicera med leverantören? Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören
 Tel:86-755-84533751 E-post:sales@adelacable.com

Dwdm Optical Transmission - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

(Totalt 2 Produkter för Dwdm Optical Transmission)

  • 32G SFP28 SR Fiber Channel Optical Transceiver

    32G SFP28 SR Fiber Channel Optical Transceiver

    • Modell nr: SFP-32GBE-SR

    32G SFP28 optiska sändare är konstruerade för användning i fiberkanallänkar upp till 28,05 Gb / s datahastighet över multimodefiber. De är kompatibla med FC-PI-6, SFF-8472 Rev 12.2, och kompatibla med SFF-8432 och tillämpliga delar av SFF-8431 Rev. 4.1. Den optiska sändaren är kompatibel enligt RoHS-direktivet 2011/65...

    Kontakta nu

  • 100G / 200G DWDM MUX och DEMUX

    100G / 200G DWDM MUX och DEMUX

    • Modell nr: DWDM-MCh

    Vi tillverkar hela sortimentet av DWDM-produkter, inklusive 50 GHz, 100 GHz och 200 GHz. På grund av vår rika erfarenhet av tillverkning gör vi DWDM med extremt låg förlust och hög stabilitet och tillförlitlighet. Olika paket och anpassade paket kan erbjudas med förfrågan. Vanligt DWDM-produktpaket inkluderar: enstaka...

    Kontakta nu

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Related Products List

Hem

Phone

Skype

Förfrågan