Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Fiberkontakter
(Totalt 2 Produkter för Fiberkontakter)

Fiberkontakter

Vi är specialiserade Fiberkontakter tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Fiberkontakter med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Fiberkontakter ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
LC-anslutning enkeltläge / multimode förmonterat
  • Modell nr: CON-LC

Tag: LC-kontakt Single Mode / Multimode Preassemblied , LC-kontakt Single Mode Preassemblied , LC-kontakt Single Mode / multimode

LC-fiberoptiska kontakter har RJ-45-stilgränssnittet med låg infogningsförlust och lågbackreflektion; Det är med hög precisioninriktning och används allmänt över hela världen. Vi levererar både simplex LC och duplex LC-kontakter. Kopplingen är...

 Klicka för mer information
SC-anslutning enkeltläge / multimode förmonterad
  • Modell nr: CON-SC

Tag: SC-kontakt Single Mode / Multimode Preassemblied , SC-kontakt Single Mode / multimode , SC Anslut förutbestämd

SC fiberoptiska kontakter är kompatibla med IEC, TIA / EIA, NTT och JIS specifikationer. Den är konstruerad i ett stycke och drar en säker design. SC är låg kostnad men hög prestanda, vilket gör den till en av de mest populära kablarna. Vi levererar...

 Klicka för mer information
Grossist Fiberkontakter från Kina, behöver hitta billiga Fiberkontakter så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Fiberkontakter producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Fiberkontakter Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören