Kommunicera med leverantören? Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören
 Tel:86-755-84533751 E-post:sales@adelacable.com

Fiberkontakter - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

(Totalt 2 Produkter för Fiberkontakter)

  • LC-anslutning enkeltläge / multimode förmonterat

    LC-anslutning enkeltläge / multimode förmonterat

    • Modell nr: CON-LC

    LC-fiberoptiska kontakter har RJ-45-stilgränssnittet med låg infogningsförlust och lågbackreflektion; Det är med hög precisioninriktning och används allmänt över hela världen. Vi levererar både simplex LC och duplex LC-kontakter. Kopplingen är försedd med en 1,25 mm OD zirkoniumoxid keramisk hylsa; LC fiberkontakter...

    Kontakta nu

  • SC-anslutning enkeltläge / multimode förmonterad

    SC-anslutning enkeltläge / multimode förmonterad

    • Modell nr: CON-SC

    SC fiberoptiska kontakter är kompatibla med IEC, TIA / EIA, NTT och JIS specifikationer. Den är konstruerad i ett stycke och drar en säker design. SC är låg kostnad men hög prestanda, vilket gör den till en av de mest populära kablarna. Vi levererar single-mode 9/125, multimode 50/125 och multimode 62.5 / 125 typer SC...

    Kontakta nu

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Related Products List

Hem

Phone

Skype

Förfrågan