Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Fiberoptisk Transmission
(Totalt 10 Produkter för Fiberoptisk Transmission)

Fiberoptisk Transmission

Vi är specialiserade Fiberoptisk Transmission tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Fiberoptisk Transmission med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Fiberoptisk Transmission ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
Mikromodul fiberoptisk kabel
  • Modell nr: GYPFWQY-6,12B1

Tag: Fiberoptisk kabel

kännetecken: 1. Mikromodulkabeln används torr LSZH lösrörsdesign, har liten diameter, lättvikt och lätt remsa. 2. PE outsheath har utmärkt miljöprestanda. 3. De två parallella FRP förbättrar

 Klicka för mer information
Inomhus mini fiberoptisk kabel

Tag: Fiberoptisk kabel , Mini Breakout Cable

Den inomhustäta buffrade kabeln är konstruerad med höghållfast garnmedlem garanterar hög draghållfasthet och långsiktig stabilitet vid överföring, liten ytterdiameter, lättvikt, flamskyddsmedel, mjuk och lätt att ta bort. Direkt skarvning mellan...

 Klicka för mer information
MPO / MTP fiberoptisk adapter med hög kvalitet
  • Modell nr: ADP-MPO

Tag: Högkvalitativ MPO-adapter , MPO Fiber Optic Adapter , MTP Fiber Adapter

MPO / MTP fiberoptiska adaptrar av hög kvalitet MPO Adapter är en liten passiv enhet som används för att ansluta Fiber Patch Kablar med MPO Fiber Optic Connectors. MPO Adapter är konstruerad för bättre mekanisk och optisk prestanda....

 Klicka för mer information
Inom fiberoptisk kabel
  • Modell nr: FC-ID

Tag: Fiberoptisk kabel inomhus , Indoor Mini Breakout Fiber Optic Cable , Tight Buffered Indoor Fiber Cable

Den inomhustäta buffrade kabeln är konstruerad med höghållfast garnmedlem garanterar hög draghållfasthet och långsiktig stabilitet vid överföring, liten ytterdiameter, lättvikt, flamskyddsmedel, mjuk och lätt att ta bort. Direkt splitsning mellan...

 Klicka för mer information
SWA grundvatten fiberoptisk kabel
  • Modell nr: GYTY33

Tag: SWA Steel Wire Armored Cable , Grunt vattenledning , SWA utomhus fiberoptisk kabel

SWA grundvatten fiberoptisk kabel är flertrådig rörledning med en stålcentralstyrka som innehåller 6 till 12 vattenblåsande gelfyllda rör och varje rör innehåller högst 6 till 12 fibrer. Kabeljackan innehåller en fuktspärr, ett inre LSZH-lager, ett...

 Klicka för mer information
Fiberoptisk pansrad utomhuskabel, centralt lös rör
  • Modell nr: GYXTW

Tag: Fiber Optic Armored Outdoor Cable , Central , lös tubfri optisk utomhuskabel , 12 Core Fiber Optic Outdoor Cable

kännetecken: 1. De två parallella runda ståltrådarna ökar draghållfastheten och krossmotståndet. 2. Utmärkt mekanisk och miljöprestanda. 3. Små ytterdiameter, lätt, tät konstruktion, utmärkt böjningsegenskaper och lämplig för installation och drift....

 Klicka för mer information
Fiberoptisk utomhus kabel centrala lös rör
  • Modell nr: GYXTY

Tag: Fiber Optic Outdoor Cable , Central Lösfiber Optisk Kabel , Fiberoptisk kabel utomhus

Ansökan: 1. Ryggrad i LAN `s. 2. Inomhus / utomhus i kanaler. 3. Interna ledningar / Fan-outs 4. FTTx Tekniska parametrar: Konstruktion av optisk fiberkabel. Items Description No. of

 Klicka för mer information
Multi-lösa rör Armored utomhus fiberoptisk kabel
  • Modell nr: GYTS

Tag: Steel Tap Armored Outdoor Fiber Cable , Multi Loose Tub Outdoor Fiber Cable , Armored Outdoor Fiber Optic Cable

kännetecken: 1. Lösa rör (eller vissa fyllmedel) står runt metallets centrala styrelement. 2. Bundet av korrugerat longitudinellt stålband med ytter PE-jacka. 3. Röret är tillverkat av bra temperaturmaterialmaterial. 4. Bra fuktresistens och...

 Klicka för mer information
Utomhus fiberoptisk kabel Multi lös rör
  • Modell nr: GYFTY

Tag: Multi Loose Tub Outdoor Cable , Fiberoptisk kabel utomhus , Multi Loose Tub Outdoor Fiber Cable

Fiberoptisk kabel med flera lösningar är dielektrisk konstruktion, upp till 288 fibrer per kabel. Den har utmärkt prestanda med bra drag och kross, som används för utomhuskanal. kännetecken: 1. Icke-metallhållfasthet. 2. Fyllmedel skyddar lös...

 Klicka för mer information
100G CFP ER4 40km fiberoptisk sändtagare
  • Modell nr: CFP-100GBE-ER4

Tag: 100G CFP ER4 40km optisk sändare , 100G CFP ER4 40km Transceiver , 100G CFP ER4 Transceiver

100GE CFP ER4 optiska transceivermoduler är konstruerade för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar och 4x28G OTN-klientgränssnitt över enstaka fiberfiler, överföringsavståndet är upp till 40km. Funktioner  Stödjer multi-rate (100GBASE-ER4 och...

 Klicka för mer information
Grossist Fiberoptisk Transmission från Kina, behöver hitta billiga Fiberoptisk Transmission så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Fiberoptisk Transmission producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Fiberoptisk Transmission Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören