Kommunicera med leverantören? Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören
 Tel:86-755-84533751 E-post:sales@adelacable.com

Ftta Utomhus Kabelmontering - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

(Totalt 11 Produkter för Ftta Utomhus Kabelmontering)

  • XPM FTTA CPRI-kabelmontering istället för Fullaxs

    XPM FTTA CPRI-kabelmontering istället för Fullaxs

    • Modell nr: OFC-XPM-5m

    XPM CPRI-kabelmonteringen är till Ericsson RRU-enhet istället för Fullaxs LC, den är låg kostnad men utmärkt prestanda. 1. Produktstruktur Beteckning P / N. E / N. Material 1 kabel OSK002_01 - utomhus optisk kabel, G657A2, enkelläge, 2 Kärna med 0,9 mm Fiber, OD 4,8 mm, Svart LSZH 2-kontakt - - LC Duplex för...

    Kontakta nu

  • ODC FTTA CPRI-kabelmontering

    ODC FTTA CPRI-kabelmontering

    • Modell nr: OFC-ODC-5m

    ODC Vanligen används på Samsung, Ericsson och Alcatel-Lucent RRHs. Den här väderbeständiga kontakten fästs i uttaget på panel av RRH eller förlängningsbygel. Funktion: 1,2 fibrer, singlemode eller multimode 2.Compact design med 2 x 1,25 mm ferrules 3. Inbyggt uttag med kvadratisk eller sexkantig fläns 5.Skruvad...

    Kontakta nu

  • Fullaxs LC FTTA CPRI-kabelmontering

    Fullaxs LC FTTA CPRI-kabelmontering

    • Modell nr: OFC-FLLU-5m

    Fullaxs LC-kontakt är den ursprungliga TE-kontakten, som används för Ericsson RRU-enheter, utmärkt prestanda och IP67-nominell. Ansluts direkt till SFP på panel av RRH. Funktioner: Robustt tätningssystem för fiber-till-antenn och industriella applikationer FTTA, WiMax basstation, CATV utomhus applikation; Kabeljacka:...

    Kontakta nu

  • ODVA FTTA CPRI-kabelmontering 2 fibrer G657A2

    ODVA FTTA CPRI-kabelmontering 2 fibrer G657A2

    • Modell nr: FA-OV-1m

    ODVA FTTA CPRI-kabel är IP68-klassad, industriell kvalitet, som används för FTTA CPRI, industriellt nätverk. Beskrivning: Denna ODVA utvändiga vattentäta kontakt fäster adaptern på panel av RRH. Den vanliga SC simplex / LC duplex / MPO-kontakten inuti möjliggör enklare testning och rengöring. Det finns två typer av...

    Kontakta nu

  • FTTA CPRI-montering Mini SC-kontakt

    FTTA CPRI-montering Mini SC-kontakt

    • Modell nr: OFC-MSMS-1m

    Mini SC FTTA / FTTH-kabelmonteringen är konstruerad för miljöförseglade och härdade kontakter för att minska kostnaderna och tiden för droppkabeln i optiska åtkomstnät. Funktioner · Bevisad design ger en härdad kontakt för utsidan av plantan · Enfibrer, enkelmodell härdad kontakt SC APC eller SC UPC droppkabelaggregat...

    Kontakta nu

  • Fiberoptisk pansrad utomhuskabel, centralt lös rör

    Fiberoptisk pansrad utomhuskabel, centralt lös rör

    • Modell nr: GYXTW

    kännetecken: 1. De två parallella runda ståltrådarna ökar draghållfastheten och krossmotståndet. 2. Utmärkt mekanisk och miljöprestanda. 3. Små ytterdiameter, lätt, tät konstruktion, utmärkt böjningsegenskaper och lämplig för installation och drift. Ansökan: 1. Långdistans- och lokalnätverkskommunikation. 2. Lämplig...

    Kontakta nu

  • Fiberoptisk utomhus kabel centrala lös rör

    Fiberoptisk utomhus kabel centrala lös rör

    • Modell nr: GYXTY

    Ansökan: 1. Ryggrad i LAN `s. 2. Inomhus / utomhus i kanaler. 3. Interna ledningar / Fan-outs 4. FTTx Tekniska parametrar: Konstruktion av optisk fiberkabel. Items Description No. of

    Kontakta nu

  • Multi-lösa rör Armored utomhus fiberoptisk kabel

    Multi-lösa rör Armored utomhus fiberoptisk kabel

    • Modell nr: GYTS

    kännetecken: 1. Lösa rör (eller vissa fyllmedel) står runt metallets centrala styrelement. 2. Bundet av korrugerat longitudinellt stålband med ytter PE-jacka. 3. Röret är tillverkat av bra temperaturmaterialmaterial. 4. Bra fuktresistens och ultraviolett strålningsbeständig egenskap. Ansökan: 1. Anpassad till...

    Kontakta nu

  • Utomhus fiberoptisk kabel Multi lös rör

    Utomhus fiberoptisk kabel Multi lös rör

    • Modell nr: GYFTY

    Fiberoptisk kabel med flera lösningar är dielektrisk konstruktion, upp till 288 fibrer per kabel. Den har utmärkt prestanda med bra drag och kross, som används för utomhuskanal. kännetecken: 1. Icke-metallhållfasthet. 2. Fyllmedel skyddar lös rörfiber. 3. Icke-metallstyrka har en utmärkt elektromagnetisk förmåga...

    Kontakta nu

  • FTTA CPRI-kabel LSZH jacka

    FTTA CPRI-kabel LSZH jacka

    • Modell nr: GJYCH

    kännetecken: 1. Höghållfast armid / glasgarndel. 2. Små ytterdiameter, lättvikt, flamskyddsmedel, mjuk och lätt att ta bort 3. Högkvalitativ nylonfast buffrad. Ansökan:

    Kontakta nu

  • FTTH drop cable flat 2.0x5.0 utomhus kabel

    FTTH drop cable flat 2.0x5.0 utomhus kabel

    • Modell nr: GJYXFCH-1/2/4B6

    Självbärande FTTH-sladdkabel är konstruerad med en eller två enfibrer (G.657A), spännlängd upp till 80 meter. Kabeln är skyddad av två parallella styrmedlemmar gjorda av FRP / KFRP, ståltråd och en LSZH ytterjacka. Konstruerad för utomhusinstallation är kabeln väl lämpad för anslutningar mellan kupollocket och liten...

    Kontakta nu

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Related Products List

Hem

Phone

Skype

Förfrågan