Kommunicera med leverantören? Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören
 Tel:86-755-84533751 E-post:sales@adelacable.com

Ftth Drop Cable 2 0x3 0 Indoor Cable - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

(Totalt 7 Produkter för Ftth Drop Cable 2 0x3 0 Indoor Cable)

  • Armored Indoor Double Jacket LSZH Fiber Optic Cable

    Armored Indoor Double Jacket LSZH Fiber Optic Cable

    Allmän beskrivning I detta dokument specificeras en panserad, buffrad fiberoptisk kabel med högst upp till 24 900um fibrer. 900um fibern kan avslutas direkt på fiberkontakt utan krav på någon ytterligare termineringsrör. Kabeljackan innehåller aramidgarnstyrka, LSZH inner jacka, ett lager av korrugerad stålpansar och...

    Kontakta nu

  • Node Cable 6C SM 6,0 mm icke-pansarad PE jacka med 2,0 mm SC / APC pigtail

    Node Cable 6C SM 6,0 mm icke-pansarad PE jacka med 2,0 mm SC / APC pigtail

    • Modell nr: OFC-6C-NodeSCS9

    Node Cable 6C SM OD 6.0 mm PE-jacka utan pansar med 2,0 mm SC / APC pigtail Nodkabel: PE-icke-pansarad fiberoptisk kabel OD: 6,0 mm Svart färg. Fiber :

    Kontakta nu

  • Tunnel SWA brandbeständig Uni-Loose Tub Fiber Optic Cable

    Tunnel SWA brandbeständig Uni-Loose Tub Fiber Optic Cable

    • Märke: OEM

    • Supply Förmåga: As customer's require

    • Certifikat: ISO9001

    • Modell nr: GTFXH33

    Allmän beskrivning Denna Tunnel Pansar brandbeständig (IEC 60331) uni-lös rörledning med centralt vatten blockerande gel fyllt rör som kan innehålla upp till maximalt 12 fibrer. Röret är inslaget med glimmer tejp som fungerar som brandspärr. Glasgarn som läggs under jackan fungerar som rustning mot gnagare och...

    Kontakta nu

  • LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable

    LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable

    • Modell nr: OFC-LCLCMM

    • Hemorten: Kina

    • Transportfordon: Air

    LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable Funktion s 1.Kompatibel med ANSI, Bekkcore, TIA / EIA, IEC Standards. 2.Låg införingsförlust och hög avkastningsförlust. 3.Utmärkt repeterbarhet och bytbarhet. 4.Simplex och duplex tillgängligt. 5. Med keramiska funktioner. 6.PVC & LSZH & OFNP & OFNR kabel...

    Kontakta nu

  • Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable

    Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable

    • Modell nr: OFC-LCLCMM-U

    • Transportfordon: Air

    Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable LC-kontakten uppfanns för högre kabeldensitet. Standard duplex LC-LC Fiber Patch Cable kan ge mycket högre kabeldensitet än andra duplex Fiber Patch Kablar. För att ytterligare öka kabeldensiteten i datacentret blir anslutningarna och kabeldiametern hos...

    Kontakta nu

  • FTTH drop cable flat 2.0x5.0 utomhus kabel

    FTTH drop cable flat 2.0x5.0 utomhus kabel

    • Modell nr: GJYXFCH-1/2/4B6

    Självbärande FTTH-sladdkabel är konstruerad med en eller två enfibrer (G.657A), spännlängd upp till 80 meter. Kabeln är skyddad av två parallella styrmedlemmar gjorda av FRP / KFRP, ståltråd och en LSZH ytterjacka. Konstruerad för utomhusinstallation är kabeln väl lämpad för anslutningar mellan kupollocket och liten...

    Kontakta nu

  • FTTH drop cable flat 2.0x3.0 inomhus kabel

    FTTH drop cable flat 2.0x3.0 inomhus kabel

    • Modell nr: GJXH-1/2/4B6

    Med lätt tillgång till fibern och enkel installation kan FTTH-sladdkabeln anslutas direkt till bostäderna med mycket liten böjningsradie. Den är lämplig för anslutning med kommunikationsutrustning, och används som tillträdesbyggnadskabel i lokalsystem. De optiska fibrerna är placerade i mitten. Två parallella...

    Kontakta nu

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Related Products List

Hem

Phone

Skype

Förfrågan