Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Intelligent Optical Transceiver
(Totalt 1 Produkter för Intelligent Optical Transceiver)

Intelligent Optical Transceiver

Vi är specialiserade Intelligent Optical Transceiver tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Intelligent Optical Transceiver med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Intelligent Optical Transceiver ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
32G SFP28 SR Fiber Channel Optical Transceiver
  • Modell nr: SFP-32GBE-SR

Tag: 32G SFP28 SR optisk sändare , 32G SFP28 Fiber Channel , 32G SFP28 SR 100m optisk sändare

32G SFP28 optiska sändare är konstruerade för användning i fiberkanallänkar upp till 28,05 Gb / s datahastighet över multimodefiber. De är kompatibla med FC-PI-6, SFF-8472 Rev 12.2, och kompatibla med SFF-8432 och tillämpliga delar av SFF-8431 Rev....

 Klicka för mer information
Grossist Intelligent Optical Transceiver från Kina, behöver hitta billiga Intelligent Optical Transceiver så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Intelligent Optical Transceiver producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Intelligent Optical Transceiver Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören