Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot
(Totalt 24 Produkter för Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot)

Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot

Vi är specialiserade Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
Mikromodul fiberoptisk kabel
  • Modell nr: GYPFWQY-6,12B1

Tag: Fiberoptisk kabel

kännetecken: 1. Mikromodulkabeln används torr LSZH lösrörsdesign, har liten diameter, lättvikt och lätt remsa. 2. PE outsheath har utmärkt miljöprestanda. 3. De två parallella FRP förbättrar

 Klicka för mer information
Armored Indoor Double Jacket LSZH Fiber Optic Cable

Tag: Armored Fiber Optic Cable , LSZH inomhus fiberoptisk kabel , Dubbel jacka LSZH Fiber Optic Cable

Allmän beskrivning I detta dokument specificeras en panserad, buffrad fiberoptisk kabel med högst upp till 24 900um fibrer. 900um fibern kan avslutas direkt på fiberkontakt utan krav på någon ytterligare termineringsrör. Kabeljackan innehåller...

 Klicka för mer information
Node Cable 6C SM 6,0 mm icke-pansarad PE jacka med 2,0 mm SC / APC pigtail
  • Modell nr: OFC-6C-NodeSCS9

Tag: Nodkabel med 2 , 0 mm SC / APC Pigtail , Node Cable 6.0mm PE Jacka Non-Panserad med Pigtail , Node Cable with Pigtail

Node Cable 6C SM OD 6.0 mm PE-jacka utan pansar med 2,0 mm SC / APC pigtail Nodkabel: PE-icke-pansarad fiberoptisk kabel OD: 6,0 mm Svart färg. Fiber :

 Klicka för mer information
Hybridkabel med1x2,0 mm LC / APC-LC / APC SM SX-avslutning och 2x16AWG nonterminated
  • Modell nr: HC16LCA1SM

Tag: Hybridkabel med 1 fiberoptisk kabel och 2x16AWG kopparkabel , Hybridkabel med LC / APC SM SX-uppsägning , Hybridkabel med 16AWG nonterminated

Hybridkabel med1 * 2,0 mm LC / APC-LC / APC SM SX-avslutning och 2 * 16AWG nonterminated Ledare : 16AWG PVC Isolering tjocklek: 0,25mm OD över isolering:

 Klicka för mer information
Inomhus mini fiberoptisk kabel

Tag: Fiberoptisk kabel , Mini Breakout Cable

Den inomhustäta buffrade kabeln är konstruerad med höghållfast garnmedlem garanterar hög draghållfasthet och långsiktig stabilitet vid överföring, liten ytterdiameter, lättvikt, flamskyddsmedel, mjuk och lätt att ta bort. Direkt skarvning mellan...

 Klicka för mer information
32G SFP28 SR Fiber Channel Optical Transceiver
  • Modell nr: SFP-32GBE-SR

Tag: 32G SFP28 SR optisk sändare , 32G SFP28 Fiber Channel , 32G SFP28 SR 100m optisk sändare

32G SFP28 optiska sändare är konstruerade för användning i fiberkanallänkar upp till 28,05 Gb / s datahastighet över multimodefiber. De är kompatibla med FC-PI-6, SFF-8472 Rev 12.2, och kompatibla med SFF-8432 och tillämpliga delar av SFF-8431 Rev....

 Klicka för mer information
Tunnel SWA brandbeständig Uni-Loose Tub Fiber Optic Cable
  • Märke: OEM
  • Supply Förmåga: As customer's require
  • Certifikat: ISO9001
  • Modell nr: GTFXH33
  • Hemorten: Shenzhen, Kina

Tag: Tunnel Brandbeständig Fiber Optic Cable , Brandbeständig Uni-Loose Fiber Optic Cable , Tunnel SWA Uni-Loose Fiber Optic Cable

Allmän beskrivning Denna Tunnel Pansar brandbeständig (IEC 60331) uni-lös rörledning med centralt vatten blockerande gel fyllt rör som kan innehålla upp till maximalt 12 fibrer. Röret är inslaget med glimmer tejp som fungerar som brandspärr....

 Klicka för mer information
LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable
  • Modell nr: OFC-LCLCMM
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: Duplex Fiber Patch Cable , OM1 OM2 Fiber Optic Jumper , High Quality Fiber Patchcord Cable

LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable Funktion s 1.Kompatibel med ANSI, Bekkcore, TIA / EIA, IEC Standards. 2.Låg införingsförlust och hög avkastningsförlust. 3.Utmärkt repeterbarhet och bytbarhet. 4.Simplex och duplex tillgängligt. 5. Med...

 Klicka för mer information
Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable
  • Modell nr: OFC-LCLCMM-U
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber
  • Anslutningsstruktur: LC

Tag: Unitboot Fiber Optic Patch Cord , Unitboot Fiber Optic Patch Cord Cable , LC-LC Unitboot Optisk Patch Cord

Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable LC-kontakten uppfanns för högre kabeldensitet. Standard duplex LC-LC Fiber Patch Cable kan ge mycket högre kabeldensitet än andra duplex Fiber Patch Kablar. För att ytterligare öka kabeldensiteten i...

 Klicka för mer information
OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot
  • Modell nr: OFC-LCLCMMDX-U
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: LC-LC Fiber Patch Kablar med Unitboot , LC-LC Unitboot Jumper , Unitboot Patch Cable

10G / 25G OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot Eftersom dagens nätverksmiljö blir alltmer beroende av höghastighets- och högdensitetslösning, är effektiv kabelhantering verkligen viktig nu. Det viktigaste är att hantera fler kablar...

 Klicka för mer information
High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord
  • Modell nr: OFC-MPOMPO-OM3-12

Tag: MPO-MPO Fiber Patch Cable , MPO Patch Cord , MPO-MPO Fiber Cable

MPO / MTP Fiberkablar är typ av högdensitets kabelaggregat som kan användas i datacenter. Det sparar utrymme och är lätt att underhålla. MPO / MTP fiberkablar av hög kvalitet är fabriksförhandlade, testade och förpackade tillsammans med...

 Klicka för mer information
MPO / MTP fiberoptisk adapter med hög kvalitet
  • Modell nr: ADP-MPO

Tag: Högkvalitativ MPO-adapter , MPO Fiber Optic Adapter , MTP Fiber Adapter

MPO / MTP fiberoptiska adaptrar av hög kvalitet MPO Adapter är en liten passiv enhet som används för att ansluta Fiber Patch Kablar med MPO Fiber Optic Connectors. MPO Adapter är konstruerad för bättre mekanisk och optisk prestanda....

 Klicka för mer information
Hög densitet SM LC-LC Unitboot Fiber Patch Kablar
  • Modell nr: OFC-LCLCSM-U

Tag: High Density Unitboot Fiber Patch Kablar , LC-LC Unitboot Patch Cable , SM Unitboot Jumper

Hög densitet SM LC-LC Unitboot Fiber Patch Kablar en. En integrerad uppstart och klipp unik design som kan öka panelens densitet så högt som möjligt och säkerställer korrekt A / B-orientering. b. En flerstegs maskinprocess ger bästa insättning,...

 Klicka för mer information
Hybridkabel med kopparkabel och 2-24fibrer
  • Modell nr: HC-31224B6

Tag: Hybrid kabel med koppar och fiber , Hybrid fiberoptisk kabel med koppar , Hybridkabel för FTTA

Hybridkabeln är konstruerad med kopparkraftkabel och fiberoptisk kabel. Ansökan: 1. Anpassad till utomhusfördelning. 2. Åtkomstnätverk och lokalt nätverk i hög elektromagnetiska störningsplatser. 3. Anpassad till trunkraftöverföringssystem. 4. FTTA...

 Klicka för mer information
Hybridkabel med koppar och fiberoptik
  • Modell nr: HC-2104B6

Tag: Hybridkabel med 2x10AWG och 4G657A , Hybrid kabel med koppar och fiber , Hybrid fiberoptisk kabel med koppar

Hybridkabeln är konstruerad med kopparkraftkabel och fiberoptisk kabel tillsammans, så det är en gång för FTTA-ledningar, spara mycket arbetskostnad. Ansökan: 1. Anpassad till utomhusfördelning. 2. Åtkomstnätverk och lokalt nätverk i hög...

 Klicka för mer information
LC-SC APC singlemode OS2 9/125 simplex patchkabel
  • Modell nr: OFC-LUSA-SMxxxm

Tag: LC-SC APC Singlemode OS2 9/125 Patchcord , LC-SC APC Singlemode 9/125 Patch Cable , LC-SC APC Singlemode Patch Cable

LC-SC APC 9 / 125μm single-mode fiberoptisk patchkabel avslutas med ett LC UPC-kontakt på ena sidan och SC / APC-kontakten på andra sidan. LC-kontakt kallad Lucent-kontakter, små kontakter. LC-snäppkontakterna används vanligtvis för...

 Klicka för mer information
SC-SC APC singlemode OS2 9/125 simplex patch cord
  • Modell nr: OFC-SASA-SMxxxm

Tag: SC-SC APC Singlemode OS2 9/125 PatchCord , SC-SC APC Singlemode Patch Cord , SC-SC APC Singlemode OS2 Patch Cord

SC APC-SC APC 9 / 125μm enstaka fiberoptiska patchkabel avslutas med två SC APC-kontakter med utmärkt returförlust upp till 70dB för SC / APC-anslutningar. SC / APC-patchkabeln är populär för telekom, datacom och CATV-nätverk . Vi säljer mycket SC /...

 Klicka för mer information
SC-FC UPC singlemode OS2 9/125 patch cord
  • Modell nr: OFC-SUFU-SMxxxm

Tag: SC-FC UPC Singlemode OS2 9/125 PatchCord , SC-FC UPC Singlemode OS2 Patch Cord , SC-FC UPC Singlemode Patch Cord

SC-FC 9 / 125μm single-mode fiberoptisk patchkabel används mestadels för optisk anslutning i skåpet. FC-kontakten är försedd med en gängad kropp, som är konstruerad för användning i högvibrerade miljöer. Den används vanligen med både...

 Klicka för mer information
SC-SC UPC Singlemode OS2 9/125 Simplex-patchkabel
  • Modell nr: OFC-SUSU-SMxxx

Tag: SC-SC UPC Singlemode Simplex Patch Cable , SC-SC UPC Singlemode Patch Cable , SC-SC UPC-patchkabel

SC-SC 9 / 125μm enkeloptisk fiberoptisk kabel uppfyller RoHS-kompatibilitet, och alla kablar är 100% optiskt testade för införingsförlust för att säkerställa hög kvalitet, det är mycket kostnadseffektivt för nätverkskabel, SC singlemode UPC och APC...

 Klicka för mer information
2U 48ports CAT6 patch panel
  • Modell nr: PP-CAT6-48

Tag: 2U 48ports CAT6 Patch Panel , 48ports CAT6 Patch Panel , CAT6 Patch Panel

Kategori 5e och 6 feed-through patchpaneler är konstruerade för snabb fältinstallation och spara slutanvändare stans ner tid. Kopplingsportarna i 24 och 48 portar via Patch-Panel-panelen består av RJ-45-till-RJ-45-anslutning på båda sidor, vilket...

 Klicka för mer information
12 portar 1U CAT6 patchpanel
  • Modell nr: PP-CAT6-12

Tag: 12 portar 1U CAT6 patchpanel , 12 portar CAT6 patchpanel , CAT6 Patch Panel

12 portar 1U CAT6 Patch Panels maximerar nätverksprestandan och kommer att hålla jämna steg med de största förändringarna i ditt nätverk. Gjord av svart elektrostatiskt pulverlackat stål kan dessa patchpaneler stå upp till även de mest extrema...

 Klicka för mer information
1:32 PLC splitter 1U rackmonterad typ
  • Modell nr: PLC-32-SC

Tag: 1x32 PLC Splitter , 1x32 PLC Splitter Module , 1x32 PLC Splitter med SC-kontakt

PLC, Planar lightwave-kretsdelare är en typ av optisk strömhanteringsanordning som tillverkas med hjälp av kiseloptisk vågledar teknik. Den har liten storlek, hög tillförlitlighet, brett driftvåglängdsområde och bra kanal-till-kanal-enhetlighet, och...

 Klicka för mer information
1:16 PLC splitter med SC APC-kontakt
  • Modell nr: PLC-16-SC

Tag: 1x16 PLC Splitter , 1x16 PLC Splitter Module , 1x16 PLC Splitter med SC-kontakt

1:16 PLC-splitteren har en ingång och 16 utgångsportar som passar för 16 endusers för en fiber i FTTH-projektet. Lasersignalen är lika med 16 olika kanaler med SC-kontakt, så vi måste ha utmärkt prestanda för optiska splittrar och SC-kontakter med...

 Klicka för mer information
1: 8 PLC-delare med SC APC-kontakt
  • Modell nr: PLC-8-SC

Tag: 1x8 PLC Splitter , 1x8 PLC Splitter Module , 1x8 PLC Splitter med SC-kontakt

1: 8 PLC-splitteren har en ingångsport och 8 utgångar, den kan användas för 8 endusers med en fiber i en byggnad. Vi kan installera dessa 1: 8 PLC-splittrar med SC-kontakter i avslutningsboxen med 8 portar, och ansluts sedan till FTTH-sladdkabel för...

 Klicka för mer information
Grossist Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot från Kina, behöver hitta billiga Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Lc Lc Fiber Patch Kablar Med Unitboot Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören