Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar
(Totalt 24 Produkter för Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar)

Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar

Vi är specialiserade Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
Hybridkabel med1x2,0 mm LC / APC-LC / APC SM SX-avslutning och 2x16AWG nonterminated
  • Modell nr: HC16LCA1SM

Tag: Hybridkabel med 1 fiberoptisk kabel och 2x16AWG kopparkabel , Hybridkabel med LC / APC SM SX-uppsägning , Hybridkabel med 16AWG nonterminated

Hybridkabel med1 * 2,0 mm LC / APC-LC / APC SM SX-avslutning och 2 * 16AWG nonterminated Ledare : 16AWG PVC Isolering tjocklek: 0,25mm OD över isolering:

 Klicka för mer information
622M 850nm S4.1 SFP CPRI optisk sändare
  • Modell nr: SFP-622M-SR

Tag: 622M 850nm SFP CPRI optisk sändare , 622M SFP CPRI optisk sändare , 622M S4.1 SFP CPRI optisk sändare

Den 622M SFP L4.1 optiska sändaren är för 2G basstation, vi kan erbjuda kompatibel Ericsson RRU optisk sändare. Funktioner ● Hot-pluggable  SFP MSA-paket  Duplex LC-mottagare optiskt gränssnittskompatibelt  Driftsdatahastighet upp till 622 Mbps ...

 Klicka för mer information
622M 1310nm 40km SFP CPRI optisk sändare
  • Modell nr: SFP-622M-ER

Tag: 622M SFP CPRI optisk sändare , 622M SFP optisk sändare , 622M 2G CPRI optisk sändare

Transformatorer med liten formfaktorplugg (SFP) är konstruerade för användning i Metro Access Rings och Point-to-Point-nätverk med hjälp av Gigabit Ethernet och Fiber Channel-nätverksutrustning. Funktioner ● Hot-pluggable  SFP MSA-paket  Duplex...

 Klicka för mer information
2.5G SFP L16.1 STM16 1310nm 40km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-2.5GBE-ER

Tag: 2.5G SFP L16.1 STM16 optisk sändare , 2 , 5 G SFP L16.1 optisk sändare , 2.5G SFP STM16 40km optisk sändare

2.5G SFP L16.1 STM16 optiska sändare är högpresterande, kostnadseffektiva moduler som stöder dubbel datahastighet på 2.488Gbps och 40km överföringsavstånd med SMF. Transceivern består av tre sektioner: en DFB lasersändare, en PIN-fotodiod integrerad...

 Klicka för mer information
LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable
  • Modell nr: OFC-LCLCMM
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: Duplex Fiber Patch Cable , OM1 OM2 Fiber Optic Jumper , High Quality Fiber Patchcord Cable

LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable Funktion s 1.Kompatibel med ANSI, Bekkcore, TIA / EIA, IEC Standards. 2.Låg införingsförlust och hög avkastningsförlust. 3.Utmärkt repeterbarhet och bytbarhet. 4.Simplex och duplex tillgängligt. 5. Med...

 Klicka för mer information
Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable
  • Modell nr: OFC-LCLCMM-U
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber
  • Anslutningsstruktur: LC

Tag: Unitboot Fiber Optic Patch Cord , Unitboot Fiber Optic Patch Cord Cable , LC-LC Unitboot Optisk Patch Cord

Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable LC-kontakten uppfanns för högre kabeldensitet. Standard duplex LC-LC Fiber Patch Cable kan ge mycket högre kabeldensitet än andra duplex Fiber Patch Kablar. För att ytterligare öka kabeldensiteten i...

 Klicka för mer information
OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot
  • Modell nr: OFC-LCLCMMDX-U
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: LC-LC Fiber Patch Kablar med Unitboot , LC-LC Unitboot Jumper , Unitboot Patch Cable

10G / 25G OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot Eftersom dagens nätverksmiljö blir alltmer beroende av höghastighets- och högdensitetslösning, är effektiv kabelhantering verkligen viktig nu. Det viktigaste är att hantera fler kablar...

 Klicka för mer information
MPO / MTP fiberoptisk adapter med hög kvalitet
  • Modell nr: ADP-MPO

Tag: Högkvalitativ MPO-adapter , MPO Fiber Optic Adapter , MTP Fiber Adapter

MPO / MTP fiberoptiska adaptrar av hög kvalitet MPO Adapter är en liten passiv enhet som används för att ansluta Fiber Patch Kablar med MPO Fiber Optic Connectors. MPO Adapter är konstruerad för bättre mekanisk och optisk prestanda....

 Klicka för mer information
Hög densitet SM LC-LC Unitboot Fiber Patch Kablar
  • Modell nr: OFC-LCLCSM-U

Tag: High Density Unitboot Fiber Patch Kablar , LC-LC Unitboot Patch Cable , SM Unitboot Jumper

Hög densitet SM LC-LC Unitboot Fiber Patch Kablar en. En integrerad uppstart och klipp unik design som kan öka panelens densitet så högt som möjligt och säkerställer korrekt A / B-orientering. b. En flerstegs maskinprocess ger bästa insättning,...

 Klicka för mer information
200G CFP2 LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: CFP2-100GBE-LR4

Tag: 200G CFP2 LR4 10km optisk sändare , 200G CFP2 LR4 optisk sändare , 200G CFP2 LR4 Transceiver

200G CFP2 LR4 Optical Transceiver är vår nya prouct som stöder 200GBASE-LR4 upp till 10km överföring på Singlemode Fiber (SMF). 200G CFP2 LR4 Optical Transceiver är kompatibel med IEEE802.3bs, CFP2 MSA hårdvarespecifikation och EU RoHS 6/6....

 Klicka för mer information
50G QSFP28 LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-50GBE-LR4

Tag: 50G QSFP28 LR4 10km optisk sändare , 50G QSFP28 LR4 Optisk Transceiver , 50G QSFP28 LR4 10km Transceiver

56G QSFP28 LR4 10km Optisk Transceiver är vår nya produkt som stöder 50GBASE-LR upp till 10km överföring på Singlemode Fiber för 5G-nätverket. Det är konkurrenskraftigt produktjämförelse med 100G QSFP28 Optical Transceiver. Funktioner  Stödjer...

 Klicka för mer information
10G SFP + CWDM BIDI 40km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10GBE-BIDI40

Tag: 10G SFP CWDM BIDI optisk sändare , 10G SFP CWDM BIDI 40km Transceiver , 10G SFP CWDM BIDI Transceiver

10G SFP + CWDM BIDI optisk sändare är konstruerad för enkelfiberöverföring upp till 40km avstånd, CWDM BIDI SFP + Optical Transceiver måste användas för FTTH-projektet som endast har en fiber tillgänglig. Förbättrade SFP + -sändare med liten...

 Klicka för mer information
10G SFP + CWDM 40km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10GBE-CWDM40

Tag: 10G SFP CWDM 40km optisk sändare , 10G SFP CWDM optisk sändare , 10G SFP CWDM Transceiver

Den 10 G SFP + CWDM optiska sändaren är 10 Gbps CWDM förstärkt liten formfaktorpluggbar SFP + Optisk sändare kompatibel med 10G ETHERNET. Den är lämplig för Singlemode Fiber (SMF) kommunikation. Den 10G SFP + CWDM optiska sändaren är klass 1...

 Klicka för mer information
10G SFP + ER 40km optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10GBE-ER

Tag: 10G SFP ER 40km optisk sändare , 10G SFP ER Optisk sändare , 10G SFP ER Transceiver

10G SFP + ER 40km optisk sändare med en 1550nm-kyld EML-laser aktiverad dataöverföring upp till 40km på en optisk fiber (9 / 125μm) optisk fiber. På mottagarsidan återvinns den 10Gps optiska dataströmmen från en fotodetektor av PIN-typ. Funktioner ...

 Klicka för mer information
10G SFP + SR4 300m optisk sändare
  • Modell nr: SFP-10GBE-SR

Tag: 10G SFP SR4 300m optisk sändare , 10G SFP SR4 optisk sändare , 10G SFP SR4 300m Transceiver

10G SFP + SR 300m optiska sändare är konstruerade för användning i 1-Gigabit och 10-Gigabit Ethernet-länkar över Multimode Fiber. De överensstämmer med SFF-8431, IEEE 802.3-2012 10GBASE-SR / SW och 1000BASE-SX. Digitala diagnosfunktioner är...

 Klicka för mer information
100G CFP2 ER4 40km optisk sändare
  • Modell nr: CFP2-100GBE-ER4

Tag: 100G CFP2 ER4 40km optisk sändare , 100G CFP2 ER4 40km Transceiver , 100G CFP2 ER4 Transceiver

100G CFP2 ER4 Optical Transceivers är konstruerade för stor långdistansöverföring upp till 40km över Singlemode Fiber, de används för ODN-nätverk. Funktioner  Stödjer multi-rate (100GBASE-ER4 och OTU4) från 103,1Gb / s till 111,8Gb / s aggregat;...

 Klicka för mer information
100GBASE CFP2 LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: CFP2-100GBE-LR4

Tag: 100G CFP2 LR4 10km optisk sändare , 100G CFP2 LR4 10km Transceiver , 100G CFP2 LR4 Transceiver

100G CFP2 optiska sändare moduler är konstruerade för användning i 100 Gigabit Ethernet-gränssnitt över Singlemode Fiber. Storleken på 100G CFP2 optisk sändare är mycket mindre än CFP, så CFP2 Optical Transceiver har gradvis ersatt CFP Optical...

 Klicka för mer information
100G CFP LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: CFP-100GBE-LR4

Tag: 100G CFP LR4 10km optisk sändare , 100G CFP LR4 10km Transceiver , 100G CFP Optical Transceiver

100GE CFP Optical Transceiver-moduler är konstruerade för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar via Singlemode Fiber, överföringsavstånd är upp till 10 km. De överensstämmer med CFP MSA och IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4. Digitala diagnosfunktioner är...

 Klicka för mer information
40G QSFP + ER4 40km optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-40GBE-ER4

Tag: 40G QSFP ER4 40km optisk sändare , 40G QSFP ER4 40km Transceiver , 40G QSFP ER4 Transceiver

40G QSFP + ER4 Optical Transceiver är en transceivermodul avsedd för 40km optiska kommunikationsapplikationer. Konstruktionen är kompatibel med 40GBASE-ER4 i IEEE P802.3ba-standarden. Modulen omvandlar 4 ingångskanaler (ch) med 10Gb / s elektriska...

 Klicka för mer information
40G QSFP + LR4 2-10km optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-40GBE-LR4

Tag: 40G QSFP LR4 10km optisk sändare , 40G QSFP LR4 10km Transceiver , 40G QSFP LR4 Transceiver

40G QSFP + LR4 Optiska Transceiver-moduler är konstruerade för användning i 40 Gigabit Ethernet-länkar via Singlemode Fiber. De är kompatibla med QSFP + MSA och IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4 2-10km. Digitala diagnosfunktioner är tillgängliga via ett...

 Klicka för mer information
40G QSFP + SR4 100m optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-40GBE-SR4

Tag: 40G QSFP SR4 100m optisk sändare , 40G QSFP SR4 100m Transceiver , 40G QSFP SR4 Transceiver

40G QSFP + SR4 Optisk Transceiver är en parallell 40Gb / s Quad Small Form-Factor Pluggbar (QSFP +) optisk modul. Det ger ökad hamntäthet och totala kostnadsbesparingar. QSFP + fullduplex optisk modul erbjuder 4 oberoende sändnings- och...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 ER4 30km optisk sändare utan FEC
  • Modell nr: QSFP-100GBE-ER4

Tag: 100G QSFP28 ER4 30km optisk sändare , 100G QSFP28 ER4 30km Transceiver , 100G QSFP28 ER4 Transceiver

100G QSFP28 ER4 30km Optisk Transceiver modul är konstruerad för långväga överföring upp till 30km Singlemode Fiber utan FEC, det kan nå 40km med FEC. Den överensstämmer med QSFP28 MSA och IEEE 802.3bm CAUI-4. Digital diagnostikfunktion är...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 LR4 10km optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-100GBE-LR4

Tag: 100G QSFP28 LR4 10km optisk sändare , 100G QSFP28 LR4 10km Transceiver , 100G QSFP28 LR4 Transciever

100G QSFP28 LR4 Optical Transceiver-modulen är konstruerad för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar på upp till 10km Singlemode Fiber. Det kommer att bli populärt för reläöverföring av 5G-nätverk med 25G SFP28 Optical Transceiver tillsammans....

 Klicka för mer information
100G QSFP28 CWDM4 2km optisk sändare
  • Modell nr: QSFP-100GBE-CWDM4

Tag: 100G QSFP28 CWDM4 2km optisk sändare , 100G QSFP28 CWDM4 2km Transceiver , 100G QSFP CWDM4 Transceiver

100G QSFP28 CWDM4 optisk sändare är konstruerad för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar på upp till 2km Singlemode Fiber. Det överensstämmer med 1000GBASE CWDM4 MSA-standarden. Den optiska sändaren omvandlar 4 ingångskanaler (ch) med 25 Gb / s...

 Klicka för mer information
Grossist Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar från Kina, behöver hitta billiga Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Lc Quad Adapter Singelmod Multimode 4 Portar Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören