Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Microfiber Cable
(Totalt 7 Produkter för Microfiber Cable)

Microfiber Cable

Vi är specialiserade Microfiber Cable tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Microfiber Cable med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Microfiber Cable ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
Armored Indoor Double Jacket LSZH Fiber Optic Cable

Tag: Armored Fiber Optic Cable , LSZH inomhus fiberoptisk kabel , Dubbel jacka LSZH Fiber Optic Cable

Allmän beskrivning I detta dokument specificeras en panserad, buffrad fiberoptisk kabel med högst upp till 24 900um fibrer. 900um fibern kan avslutas direkt på fiberkontakt utan krav på någon ytterligare termineringsrör. Kabeljackan innehåller...

 Klicka för mer information
Node Cable 6C SM 6,0 mm icke-pansarad PE jacka med 2,0 mm SC / APC pigtail
  • Modell nr: OFC-6C-NodeSCS9

Tag: Nodkabel med 2 , 0 mm SC / APC Pigtail , Node Cable 6.0mm PE Jacka Non-Panserad med Pigtail , Node Cable with Pigtail

Node Cable 6C SM OD 6.0 mm PE-jacka utan pansar med 2,0 mm SC / APC pigtail Nodkabel: PE-icke-pansarad fiberoptisk kabel OD: 6,0 mm Svart färg. Fiber :

 Klicka för mer information
Tunnel SWA brandbeständig Uni-Loose Tub Fiber Optic Cable
  • Märke: OEM
  • Supply Förmåga: As customer's require
  • Certifikat: ISO9001
  • Modell nr: GTFXH33
  • Hemorten: Shenzhen, Kina

Tag: Tunnel Brandbeständig Fiber Optic Cable , Brandbeständig Uni-Loose Fiber Optic Cable , Tunnel SWA Uni-Loose Fiber Optic Cable

Allmän beskrivning Denna Tunnel Pansar brandbeständig (IEC 60331) uni-lös rörledning med centralt vatten blockerande gel fyllt rör som kan innehålla upp till maximalt 12 fibrer. Röret är inslaget med glimmer tejp som fungerar som brandspärr....

 Klicka för mer information
LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable
  • Modell nr: OFC-LCLCMM
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: Duplex Fiber Patch Cable , OM1 OM2 Fiber Optic Jumper , High Quality Fiber Patchcord Cable

LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable Funktion s 1.Kompatibel med ANSI, Bekkcore, TIA / EIA, IEC Standards. 2.Låg införingsförlust och hög avkastningsförlust. 3.Utmärkt repeterbarhet och bytbarhet. 4.Simplex och duplex tillgängligt. 5. Med...

 Klicka för mer information
Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable
  • Modell nr: OFC-LCLCMM-U
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber
  • Anslutningsstruktur: LC

Tag: Unitboot Fiber Optic Patch Cord , Unitboot Fiber Optic Patch Cord Cable , LC-LC Unitboot Optisk Patch Cord

Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable LC-kontakten uppfanns för högre kabeldensitet. Standard duplex LC-LC Fiber Patch Cable kan ge mycket högre kabeldensitet än andra duplex Fiber Patch Kablar. För att ytterligare öka kabeldensiteten i...

 Klicka för mer information
FTTH drop cable flat 2.0x5.0 utomhus kabel
  • Modell nr: GJYXFCH-1/2/4B6

Tag: FTTH Drop Cable 2.0x5.0 Outdoor Cable , FTTH Drop Cable Flat Outdoor Cable , FTTH Drop Cable Outdoor Cable

Självbärande FTTH-sladdkabel är konstruerad med en eller två enfibrer (G.657A), spännlängd upp till 80 meter. Kabeln är skyddad av två parallella styrmedlemmar gjorda av FRP / KFRP, ståltråd och en LSZH ytterjacka. Konstruerad för...

 Klicka för mer information
FTTH drop cable flat 2.0x3.0 inomhus kabel
  • Modell nr: GJXH-1/2/4B6

Tag: FTTH Drop Cable Flat Indoor Cable , FTTH Drop Cable 2.0x3.0 Indoor Cable , FTTH Drop Cable Indoor Cable

Med lätt tillgång till fibern och enkel installation kan FTTH-sladdkabeln anslutas direkt till bostäderna med mycket liten böjningsradie. Den är lämplig för anslutning med kommunikationsutrustning, och används som tillträdesbyggnadskabel i...

 Klicka för mer information
Grossist Microfiber Cable från Kina, behöver hitta billiga Microfiber Cable så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Microfiber Cable producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Microfiber Cable Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören