Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable
(Totalt 16 Produkter för Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable)

Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable

Vi är specialiserade Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
Armored Indoor Double Jacket LSZH Fiber Optic Cable

Tag: Armored Fiber Optic Cable , LSZH inomhus fiberoptisk kabel , Dubbel jacka LSZH Fiber Optic Cable

Allmän beskrivning I detta dokument specificeras en panserad, buffrad fiberoptisk kabel med högst upp till 24 900um fibrer. 900um fibern kan avslutas direkt på fiberkontakt utan krav på någon ytterligare termineringsrör. Kabeljackan innehåller...

 Klicka för mer information
Node Cable 6C SM 6,0 mm icke-pansarad PE jacka med 2,0 mm SC / APC pigtail
  • Modell nr: OFC-6C-NodeSCS9

Tag: Nodkabel med 2 , 0 mm SC / APC Pigtail , Node Cable 6.0mm PE Jacka Non-Panserad med Pigtail , Node Cable with Pigtail

Node Cable 6C SM OD 6.0 mm PE-jacka utan pansar med 2,0 mm SC / APC pigtail Nodkabel: PE-icke-pansarad fiberoptisk kabel OD: 6,0 mm Svart färg. Fiber :

 Klicka för mer information
Tunnel SWA brandbeständig Uni-Loose Tub Fiber Optic Cable
  • Märke: OEM
  • Supply Förmåga: As customer's require
  • Certifikat: ISO9001
  • Modell nr: GTFXH33
  • Hemorten: Shenzhen, Kina

Tag: Tunnel Brandbeständig Fiber Optic Cable , Brandbeständig Uni-Loose Fiber Optic Cable , Tunnel SWA Uni-Loose Fiber Optic Cable

Allmän beskrivning Denna Tunnel Pansar brandbeständig (IEC 60331) uni-lös rörledning med centralt vatten blockerande gel fyllt rör som kan innehålla upp till maximalt 12 fibrer. Röret är inslaget med glimmer tejp som fungerar som brandspärr....

 Klicka för mer information
LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable
  • Modell nr: OFC-LCLCMM
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: Duplex Fiber Patch Cable , OM1 OM2 Fiber Optic Jumper , High Quality Fiber Patchcord Cable

LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable Funktion s 1.Kompatibel med ANSI, Bekkcore, TIA / EIA, IEC Standards. 2.Låg införingsförlust och hög avkastningsförlust. 3.Utmärkt repeterbarhet och bytbarhet. 4.Simplex och duplex tillgängligt. 5. Med...

 Klicka för mer information
Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable
  • Modell nr: OFC-LCLCMM-U
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber
  • Anslutningsstruktur: LC

Tag: Unitboot Fiber Optic Patch Cord , Unitboot Fiber Optic Patch Cord Cable , LC-LC Unitboot Optisk Patch Cord

Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable LC-kontakten uppfanns för högre kabeldensitet. Standard duplex LC-LC Fiber Patch Cable kan ge mycket högre kabeldensitet än andra duplex Fiber Patch Kablar. För att ytterligare öka kabeldensiteten i...

 Klicka för mer information
OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot
  • Modell nr: OFC-LCLCMMDX-U
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: LC-LC Fiber Patch Kablar med Unitboot , LC-LC Unitboot Jumper , Unitboot Patch Cable

10G / 25G OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot Eftersom dagens nätverksmiljö blir alltmer beroende av höghastighets- och högdensitetslösning, är effektiv kabelhantering verkligen viktig nu. Det viktigaste är att hantera fler kablar...

 Klicka för mer information
High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord
  • Modell nr: OFC-MPOMPO-OM3-12

Tag: MPO-MPO Fiber Patch Cable , MPO Patch Cord , MPO-MPO Fiber Cable

MPO / MTP Fiberkablar är typ av högdensitets kabelaggregat som kan användas i datacenter. Det sparar utrymme och är lätt att underhålla. MPO / MTP fiberkablar av hög kvalitet är fabriksförhandlade, testade och förpackade tillsammans med...

 Klicka för mer information
MPO / MTP fiberoptisk adapter med hög kvalitet
  • Modell nr: ADP-MPO

Tag: Högkvalitativ MPO-adapter , MPO Fiber Optic Adapter , MTP Fiber Adapter

MPO / MTP fiberoptiska adaptrar av hög kvalitet MPO Adapter är en liten passiv enhet som används för att ansluta Fiber Patch Kablar med MPO Fiber Optic Connectors. MPO Adapter är konstruerad för bättre mekanisk och optisk prestanda....

 Klicka för mer information
MTP-MTP Kvinna 24 Fibre OM4 Snabbkabel
  • Modell nr: OFC-MPMPO4-XXXm

Tag: MTP-MTP 24fibers OM4 stamkabel , MTP-MTP 24fibers OM3-stamkabel , MPO-MPO 24fibers OM4 stamkabel

MTP / MPO - MTP / MPO 24fibers Multimode OM4-stamkabeln används för framtida användning av 100G / 200G / 400G optisk sändare, metod B, 0,6dB IL, 3,0mm kabeljacka, US Conec MTP-kontakt / standard MPO-kontakt och Corning ClearCurve BIF Fiber ....

 Klicka för mer information
LC-LC Multimode OM3 duplex patch kabel
  • Modell nr: OFC-LULUO3-XXXm

Tag: LC-LC Multimode OM3 Duplex Patch Cable , LC-LC Multimode OM3 Duplex Patch Cord , LC-LC Multimode OM3 Duplex Kabel

LC-LC duplex 50/125 OM3 multimode fiberoptisk kabel lämpar sig för 10Gigabit, 25GBase-SR och 40GBASE-Bidi-anslutning för datacenter, molnlagringsnät. LC-LC-duplex-OM3-patchkablarna sätter normalt in 10G / 25G SR eller 40G Bidi SR optisk sändare...

 Klicka för mer information
FTTH drop cable flat 2.0x5.0 utomhus kabel
  • Modell nr: GJYXFCH-1/2/4B6

Tag: FTTH Drop Cable 2.0x5.0 Outdoor Cable , FTTH Drop Cable Flat Outdoor Cable , FTTH Drop Cable Outdoor Cable

Självbärande FTTH-sladdkabel är konstruerad med en eller två enfibrer (G.657A), spännlängd upp till 80 meter. Kabeln är skyddad av två parallella styrmedlemmar gjorda av FRP / KFRP, ståltråd och en LSZH ytterjacka. Konstruerad för...

 Klicka för mer information
FTTH drop cable flat 2.0x3.0 inomhus kabel
  • Modell nr: GJXH-1/2/4B6

Tag: FTTH Drop Cable Flat Indoor Cable , FTTH Drop Cable 2.0x3.0 Indoor Cable , FTTH Drop Cable Indoor Cable

Med lätt tillgång till fibern och enkel installation kan FTTH-sladdkabeln anslutas direkt till bostäderna med mycket liten böjningsradie. Den är lämplig för anslutning med kommunikationsutrustning, och används som tillträdesbyggnadskabel i...

 Klicka för mer information
LC-LC OM4 duplex-patchkabel OFNR / OFNP
  • Modell nr: OFC-LULU-OM4

Tag: LC-LC Multimode OM4 Duplex Patch Cable , LC-LC Multimode OM4 Duplex Kabel , LC-LC Multimode OM4 Duplex Patch Cord

LC-LC duplex 50/125 OM4 multimode fiberoptisk kabel är lämplig för längre överföringsavstånd än OM3-fiberkabel i 10Gigabit, 25GBASE-SR, 40GBase-SR4 applikationer för datacenter, serverfarmar, molnlagringsnät. OM4-fiber kan nå 550 meter...

 Klicka för mer information
MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4 kabelnät
  • Modell nr: OFC-MPOLC-OM4

Tag: MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4 Harness Cable , MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4 brytkabel , MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4-kabel

MPO / MTP-4LCD Harness-kablar är ditt bästa val för fibernät med hög densitet. Det är speciellt utformat för snabb Ethernet, fiberkanal, datacenter och gigabit Ethernet-applikationer. Denna 8 Fiber-kabeln används för direkt anslutning mellan QSFP +...

 Klicka för mer information
MPO / MTP - MPO / MTP 40G OM3 8core trunk kabel
  • Modell nr: OFC-MPOMPO-OM3

Tag: MPO / MTP - MPO / MTP 40G stamkabel , MPO / MTP - MPO / MTP OM3 stamkabel , MPO / MTP - MPO / MTP-stamkabel

MPO / MTP-MPO / MTP OM3-stamkabel, ett kostnadseffektivt alternativ till tidskrävande fältterminering, är konstruerad för fiberdämpning med hög densitet i datacenter som kräver utrymmebesparing och minskar kabelförvaltningsproblemen. Vår MPO-MPO...

 Klicka för mer information
MPO / MTP - MPO / MTP 100G OM4 8core trunk kabel
  • Modell nr: OFC-MPOMPO-OM4

Tag: MPO / MTP - MPO / MTP 100G stamkabel , MPO / MTP - MPO / MTP OM4 stamkabel , MPO / MTP - MPO / MTP 100G-kabel

MPO / MTP-MPO / MTP 8core OM4-stamkabel, ett kostnadseffektivt alternativ till tidskrävande fältterminering, är konstruerad för fiberdämpning med hög densitet i datacenter som kräver utrymmebesparing och minskar kabelförvaltningsproblemen. MPO / MTP...

 Klicka för mer information
Grossist Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable från Kina, behöver hitta billiga Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Mpo Mtp 4lcd Om3 Om4 Harness Cable Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören