Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Mtp Fiberkablar
(Totalt 6 Produkter för Mtp Fiberkablar)

Mtp Fiberkablar

Vi är specialiserade Mtp Fiberkablar tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Mtp Fiberkablar med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Mtp Fiberkablar ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord
  • Modell nr: OFC-MPOMPO-OM3-12

Tag: MPO-MPO Fiber Patch Cable , MPO Patch Cord , MPO-MPO Fiber Cable

MPO / MTP Fiberkablar är typ av högdensitets kabelaggregat som kan användas i datacenter. Det sparar utrymme och är lätt att underhålla. MPO / MTP fiberkablar av hög kvalitet är fabriksförhandlade, testade och förpackade tillsammans med...

 Klicka för mer information
MPO / MTP fiberoptisk adapter med hög kvalitet
  • Modell nr: ADP-MPO

Tag: Högkvalitativ MPO-adapter , MPO Fiber Optic Adapter , MTP Fiber Adapter

MPO / MTP fiberoptiska adaptrar av hög kvalitet MPO Adapter är en liten passiv enhet som används för att ansluta Fiber Patch Kablar med MPO Fiber Optic Connectors. MPO Adapter är konstruerad för bättre mekanisk och optisk prestanda....

 Klicka för mer information
MTP-MTP Kvinna 24 Fibre OM4 Snabbkabel
  • Modell nr: OFC-MPMPO4-XXXm

Tag: MTP-MTP 24fibers OM4 stamkabel , MTP-MTP 24fibers OM3-stamkabel , MPO-MPO 24fibers OM4 stamkabel

MTP / MPO - MTP / MPO 24fibers Multimode OM4-stamkabeln används för framtida användning av 100G / 200G / 400G optisk sändare, metod B, 0,6dB IL, 3,0mm kabeljacka, US Conec MTP-kontakt / standard MPO-kontakt och Corning ClearCurve BIF Fiber ....

 Klicka för mer information
MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4 kabelnät
  • Modell nr: OFC-MPOLC-OM4

Tag: MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4 Harness Cable , MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4 brytkabel , MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4-kabel

MPO / MTP-4LCD Harness-kablar är ditt bästa val för fibernät med hög densitet. Det är speciellt utformat för snabb Ethernet, fiberkanal, datacenter och gigabit Ethernet-applikationer. Denna 8 Fiber-kabeln används för direkt anslutning mellan QSFP +...

 Klicka för mer information
MPO / MTP - MPO / MTP 40G OM3 8core trunk kabel
  • Modell nr: OFC-MPOMPO-OM3

Tag: MPO / MTP - MPO / MTP 40G stamkabel , MPO / MTP - MPO / MTP OM3 stamkabel , MPO / MTP - MPO / MTP-stamkabel

MPO / MTP-MPO / MTP OM3-stamkabel, ett kostnadseffektivt alternativ till tidskrävande fältterminering, är konstruerad för fiberdämpning med hög densitet i datacenter som kräver utrymmebesparing och minskar kabelförvaltningsproblemen. Vår MPO-MPO...

 Klicka för mer information
MPO / MTP - MPO / MTP 100G OM4 8core trunk kabel
  • Modell nr: OFC-MPOMPO-OM4

Tag: MPO / MTP - MPO / MTP 100G stamkabel , MPO / MTP - MPO / MTP OM4 stamkabel , MPO / MTP - MPO / MTP 100G-kabel

MPO / MTP-MPO / MTP 8core OM4-stamkabel, ett kostnadseffektivt alternativ till tidskrävande fältterminering, är konstruerad för fiberdämpning med hög densitet i datacenter som kräver utrymmebesparing och minskar kabelförvaltningsproblemen. MPO / MTP...

 Klicka för mer information
Grossist Mtp Fiberkablar från Kina, behöver hitta billiga Mtp Fiberkablar så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Mtp Fiberkablar producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Mtp Fiberkablar Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören