Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Optical Access
(Totalt 1 Produkter för Optical Access)

Optical Access

Vi är specialiserade Optical Access tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Optical Access med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Optical Access ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
32G SFP28 SR Fiber Channel Optical Transceiver
  • Modell nr: SFP-32GBE-SR

Tag: 32G SFP28 SR optisk sändare , 32G SFP28 Fiber Channel , 32G SFP28 SR 100m optisk sändare

32G SFP28 optiska sändare är konstruerade för användning i fiberkanallänkar upp till 28,05 Gb / s datahastighet över multimodefiber. De är kompatibla med FC-PI-6, SFF-8472 Rev 12.2, och kompatibla med SFF-8432 och tillämpliga delar av SFF-8431 Rev....

 Klicka för mer information
Grossist Optical Access från Kina, behöver hitta billiga Optical Access så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Optical Access producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Optical Access Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören