Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Optiska Dämpare
(Totalt 2 Produkter för Optiska Dämpare)

Optiska Dämpare

Vi är specialiserade Optiska Dämpare tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Optiska Dämpare med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Optiska Dämpare ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
Category:
LC-pluggdämpare Enkelt läge 1-20dB
  • Modell nr: ATT-LC

Tag: LC Plug Type Attenuator Single Mode , LC Attenuator Single Mode 1-20dB , LC Plug Type Attenuator Single Mode

Vi levererar LC fiberoptiska dämpare, LC-dämparna används i fiberoptiska länkar för att minska den optiska effekten med en viss fast hastighet. LC fiberoptiska dämpare arbetar i 1260-1625nm intervall med valfritt attenationsvärde från 1dB till 25dB....

 Klicka för mer information
SC-pluggdämpare Enkelt läge 1-20dB
  • Modell nr: ATT-SC

Tag: SC Plug Type Attenuator Single Mode , SC Attenuator Single Mode 1-20dB , SC Attenuator Single Mode 5dB

SC fiberoptiska dämpare är kvinnliga till manlig typ med metallkropp och hög precision keramisk hylsa och ärmar; de är hållbarhet med hög effektljuskälla och våglängd oberoende. Vi har SC UPC fiberoptiska dämpare och SC APC fiberoptiska dämpare. De...

 Klicka för mer information
Grossist Optiska Dämpare från Kina, behöver hitta billiga Optiska Dämpare så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Optiska Dämpare producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Optiska Dämpare Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören