Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Patchkablar
(Totalt 4 Produkter för Patchkablar)

Patchkablar

Vi är specialiserade Patchkablar tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Patchkablar med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Patchkablar ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
SC-SC UPC enkelläge OS2 duplex patch kabel
  • Modell nr: OFC-SUSU-SM

Tag: SC-SC-enstaka patchkabel , SC-SC APC Duplex Patch Cord , SC-SC OS2-patchkabel

SC-SC 9 / 125μm single-mode fiberoptiska patchkablar avslutas med två SC / UPC-kontakter. Kännetecknande som abonnentkontakter, fyrkantiga kontakter eller standardkontakter, SC-kontakter med push-pull-design är det vanligaste valet för kabinett och...

 Klicka för mer information
CAT6 / 6A patch kabel olika färgjacka
  • Modell nr: CAT6-Bl-1m
  • Använda sig av: Desktop
  • Stödsystem: Windows 2003 Server

Tag: CAT6 patch kabel , CAT6A Patch Cable , CAT6 Patch Cord

CAT6 / 6A-patchkablarna är populära för Ethernet-anslutning, datacenter. Vi kan erbjuda 12 färger CAT6-kabel till våra kunder och har lager för CAT6 blå och vit färg med 3FT-15FT längd. För snabb Ethernet- och Gigabit-datanätverk kan kabelkabelstöd...

 Klicka för mer information
LC-LC Multimode OM3 duplex patch kabel
  • Modell nr: OFC-LULUO3-XXXm

Tag: LC-LC Multimode OM3 Duplex Patch Cable , LC-LC Multimode OM3 Duplex Patch Cord , LC-LC Multimode OM3 Duplex Kabel

LC-LC duplex 50/125 OM3 multimode fiberoptisk kabel lämpar sig för 10Gigabit, 25GBase-SR och 40GBASE-Bidi-anslutning för datacenter, molnlagringsnät. LC-LC-duplex-OM3-patchkablarna sätter normalt in 10G / 25G SR eller 40G Bidi SR optisk sändare...

 Klicka för mer information
OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot
  • Modell nr: OFC-LCLCMMDX-U
  • Hemorten: Kina
  • Transportfordon: Air
  • Ansökan: Kommunikation
  • Typ: Multi-mode Fiber

Tag: LC-LC Fiber Patch Kablar med Unitboot , LC-LC Unitboot Jumper , Unitboot Patch Cable

10G / 25G OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot Eftersom dagens nätverksmiljö blir alltmer beroende av höghastighets- och högdensitetslösning, är effektiv kabelhantering verkligen viktig nu. Det viktigaste är att hantera fler kablar...

 Klicka för mer information
Grossist Patchkablar från Kina, behöver hitta billiga Patchkablar så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Patchkablar producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Patchkablar Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören