Kommunicera med leverantören? Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören
 Tel:86-755-84533751 E-post:sales@adelacable.com

Patchpaneler - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

(Totalt 6 Produkter för Patchpaneler)

  • MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4 kabelnät

    MPO / MTP - 4LCD OM3 / OM4 kabelnät

    • Modell nr: OFC-MPOLC-OM4

    MPO / MTP-4LCD Harness-kablar är ditt bästa val för fibernät med hög densitet. Det är speciellt utformat för snabb Ethernet, fiberkanal, datacenter och gigabit Ethernet-applikationer. Denna 8 Fiber-kabeln används för direkt anslutning mellan QSFP + till (4) SFP + -portar utan patchpaneler eller mellanliggande strumpor...

    Kontakta nu

  • SC-enkelsidig duplexadapter

    SC-enkelsidig duplexadapter

    • Modell nr: ADP-SCD

    SC fiberoptiska adaptrar passar i fiberoptiska paneler, patchpaneler och kapslingar. SC duplexadaptrar är också kända som en SC-kopplare. Varje SC-adaptern har behållare i båda ändar för att ansluta SC-patch-kabeln ihop. SC-adaptern har rostfria monteringsklämmor som gör det lätt att snäppa i rektangulära utklipp för...

    Kontakta nu

  • 45U 750x1200mm serverrackor

    45U 750x1200mm serverrackor

    • Modell nr: SR-7501200-45U

    45U 750 * 1200mm-serverhållare används i datacenter för växlar och server och patchpaneler, höjden kan vara 22U-52U och wideth kan vara 600mm, 750mm och 800mm och djupet kan vara 600mm, 800mm, 900mm, 1000mm, 1100mm och 1200mm. Funktioner 1. Modulär design med svetsade ramar 2. Lätt viktad med solid struktur och...

    Kontakta nu

  • 12 portar 1U CAT6 patchpanel

    12 portar 1U CAT6 patchpanel

    • Modell nr: PP-CAT6-12

    12 portar 1U CAT6 Patch Panels maximerar nätverksprestandan och kommer att hålla jämna steg med de största förändringarna i ditt nätverk. Gjord av svart elektrostatiskt pulverlackat stål kan dessa patchpaneler stå upp till även de mest extrema förhållandena. Med inbyggd kabelhantering och skrivetiketter är det inte...

    Kontakta nu

  • 2U 48ports CAT6 patch panel

    2U 48ports CAT6 patch panel

    • Modell nr: PP-CAT6-48

    Kategori 5e och 6 feed-through patchpaneler är konstruerade för snabb fältinstallation och spara slutanvändare stans ner tid. Kopplingsportarna i 24 och 48 portar via Patch-Panel-panelen består av RJ-45-till-RJ-45-anslutning på båda sidor, vilket möjliggör snabb anslutning av patchkabeln utan att behöva slå ned...

    Kontakta nu

  • LC-SC APC singlemode OS2 9/125 simplex patchkabel

    LC-SC APC singlemode OS2 9/125 simplex patchkabel

    • Modell nr: OFC-LUSA-SMxxxm

    LC-SC APC 9 / 125μm single-mode fiberoptisk patchkabel avslutas med ett LC UPC-kontakt på ena sidan och SC / APC-kontakten på andra sidan. LC-kontakt kallad Lucent-kontakter, små kontakter. LC-snäppkontakterna används vanligtvis för högdensitetsanslutningar och är kompatibla med plug-and-play-enheter som SFP / SFP +...

    Kontakta nu

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Related Products List

Hem

Phone

Skype

Förfrågan