Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Hem > Produkter > Vattentät Cpri Kabel
(Totalt 24 Produkter för Vattentät Cpri Kabel)

Vattentät Cpri Kabel

Vi är specialiserade Vattentät Cpri Kabel tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Grossist Vattentät Cpri Kabel med hög kvalitet så lågt pris / billig, en av de Vattentät Cpri Kabel ledande varumärken från Kina, Shenzhen Adela Technology Co., Ltd..
Visa : Lista   Rutnät
Mikromodul fiberoptisk kabel
  • Modell nr: GYPFWQY-6,12B1

Tag: Fiberoptisk kabel

kännetecken: 1. Mikromodulkabeln används torr LSZH lösrörsdesign, har liten diameter, lättvikt och lätt remsa. 2. PE outsheath har utmärkt miljöprestanda. 3. De två parallella FRP förbättrar

 Klicka för mer information
Hybridkabel med1x2,0 mm LC / APC-LC / APC SM SX-avslutning och 2x16AWG nonterminated
  • Modell nr: HC16LCA1SM

Tag: Hybridkabel med 1 fiberoptisk kabel och 2x16AWG kopparkabel , Hybridkabel med LC / APC SM SX-uppsägning , Hybridkabel med 16AWG nonterminated

Hybridkabel med1 * 2,0 mm LC / APC-LC / APC SM SX-avslutning och 2 * 16AWG nonterminated Ledare : 16AWG PVC Isolering tjocklek: 0,25mm OD över isolering:

 Klicka för mer information
Duplex pansrad kabel

Tag: Fiberoptisk kabel , Duplex kabel , Armored Cable

Simplex armored kabel är konstruerad med metall tuble och metall flätor säkerställer god mekanisk egenskap och miljö egendom vid långsiktig stabilitet i överföring, liten ytterdiameter, mjuk, smidighet, flamskyddsmedel. Tillfredsställa olika...

 Klicka för mer information
Simplex pansarad kabel

Tag: Fiberoptisk kabel , Armored Fiber Cable , Simplex Armored Cable

Simplex armored kabel är utformad med metall tuble och metall fläta säkerställer god mekanisk egendom och miljö egendom på länge Termisk stabilitet vid överföring, Smal ytterdiameter, mjuk, smidighet, flamskyddsmedel. Tillfredsställa olika...

 Klicka för mer information
Inomhus mini fiberoptisk kabel

Tag: Fiberoptisk kabel , Mini Breakout Cable

Den inomhustäta buffrade kabeln är konstruerad med höghållfast garnmedlem garanterar hög draghållfasthet och långsiktig stabilitet vid överföring, liten ytterdiameter, lättvikt, flamskyddsmedel, mjuk och lätt att ta bort. Direkt skarvning mellan...

 Klicka för mer information
XPM vattentät CPRI-kontakt för Ericsson RRU
  • Modell nr: XPM

Tag: CPRI-kabelanslutning , FTTA CPRI-kontakt , Ericsson CPRI-kabelanslutning

Den XPM LC vattentäta CPRI-kontakten är konstruerad för långsiktiga evolution (LTE) Fiber / Power / Signal to Antenna (x-TTA) anslutningsdesign kräver robusta kabelaggregat för utomhusbruk, det är lämpligt för Ericsson RRU-lösning istället för...

 Klicka för mer information
XPM FTTA CPRI-kabelmontering istället för Fullaxs
  • Modell nr: OFC-XPM-5m

Tag: FTTA CPRI-kabelmontering , Ericsson FTTA CPRI-kabelmontering , CPRI-kabel Ericsson RRU-enhet

XPM CPRI-kabelmonteringen är till Ericsson RRU-enhet istället för Fullaxs LC, den är låg kostnad men utmärkt prestanda. 1. Produktstruktur Beteckning P / N. E / N. Material 1 kabel OSK002_01 - utomhus optisk kabel, G657A2, enkelläge, 2 Kärna med 0,9...

 Klicka för mer information
622M 850nm S4.1 SFP CPRI optisk sändare
  • Modell nr: SFP-622M-SR

Tag: 622M 850nm SFP CPRI optisk sändare , 622M SFP CPRI optisk sändare , 622M S4.1 SFP CPRI optisk sändare

Den 622M SFP L4.1 optiska sändaren är för 2G basstation, vi kan erbjuda kompatibel Ericsson RRU optisk sändare. Funktioner ● Hot-pluggable  SFP MSA-paket  Duplex LC-mottagare optiskt gränssnittskompatibelt  Driftsdatahastighet upp till 622 Mbps ...

 Klicka för mer information
622M 1310nm 40km SFP CPRI optisk sändare
  • Modell nr: SFP-622M-ER

Tag: 622M SFP CPRI optisk sändare , 622M SFP optisk sändare , 622M 2G CPRI optisk sändare

Transformatorer med liten formfaktorplugg (SFP) är konstruerade för användning i Metro Access Rings och Point-to-Point-nätverk med hjälp av Gigabit Ethernet och Fiber Channel-nätverksutrustning. Funktioner ● Hot-pluggable  SFP MSA-paket  Duplex...

 Klicka för mer information
Hybridkabel med kopparkabel och 2-24fibrer
  • Modell nr: HC-31224B6

Tag: Hybrid kabel med koppar och fiber , Hybrid fiberoptisk kabel med koppar , Hybridkabel för FTTA

Hybridkabeln är konstruerad med kopparkraftkabel och fiberoptisk kabel. Ansökan: 1. Anpassad till utomhusfördelning. 2. Åtkomstnätverk och lokalt nätverk i hög elektromagnetiska störningsplatser. 3. Anpassad till trunkraftöverföringssystem. 4. FTTA...

 Klicka för mer information
Hybridkabel med koppar och fiberoptik
  • Modell nr: HC-2104B6

Tag: Hybridkabel med 2x10AWG och 4G657A , Hybrid kabel med koppar och fiber , Hybrid fiberoptisk kabel med koppar

Hybridkabeln är konstruerad med kopparkraftkabel och fiberoptisk kabel tillsammans, så det är en gång för FTTA-ledningar, spara mycket arbetskostnad. Ansökan: 1. Anpassad till utomhusfördelning. 2. Åtkomstnätverk och lokalt nätverk i hög...

 Klicka för mer information
LC-SC APC singlemode OS2 9/125 simplex patchkabel
  • Modell nr: OFC-LUSA-SMxxxm

Tag: LC-SC APC Singlemode OS2 9/125 Patchcord , LC-SC APC Singlemode 9/125 Patch Cable , LC-SC APC Singlemode Patch Cable

LC-SC APC 9 / 125μm single-mode fiberoptisk patchkabel avslutas med ett LC UPC-kontakt på ena sidan och SC / APC-kontakten på andra sidan. LC-kontakt kallad Lucent-kontakter, små kontakter. LC-snäppkontakterna används vanligtvis för...

 Klicka för mer information
SC-SC UPC Singlemode OS2 9/125 Simplex-patchkabel
  • Modell nr: OFC-SUSU-SMxxx

Tag: SC-SC UPC Singlemode Simplex Patch Cable , SC-SC UPC Singlemode Patch Cable , SC-SC UPC-patchkabel

SC-SC 9 / 125μm enkeloptisk fiberoptisk kabel uppfyller RoHS-kompatibilitet, och alla kablar är 100% optiskt testade för införingsförlust för att säkerställa hög kvalitet, det är mycket kostnadseffektivt för nätverkskabel, SC singlemode UPC och APC...

 Klicka för mer information
MTP-MTP Kvinna 24 Fibre OM4 Snabbkabel
  • Modell nr: OFC-MPMPO4-XXXm

Tag: MTP-MTP 24fibers OM4 stamkabel , MTP-MTP 24fibers OM3-stamkabel , MPO-MPO 24fibers OM4 stamkabel

MTP / MPO - MTP / MPO 24fibers Multimode OM4-stamkabeln används för framtida användning av 100G / 200G / 400G optisk sändare, metod B, 0,6dB IL, 3,0mm kabeljacka, US Conec MTP-kontakt / standard MPO-kontakt och Corning ClearCurve BIF Fiber ....

 Klicka för mer information
LC-LC Multimode OM3 duplex patch kabel
  • Modell nr: OFC-LULUO3-XXXm

Tag: LC-LC Multimode OM3 Duplex Patch Cable , LC-LC Multimode OM3 Duplex Patch Cord , LC-LC Multimode OM3 Duplex Kabel

LC-LC duplex 50/125 OM3 multimode fiberoptisk kabel lämpar sig för 10Gigabit, 25GBase-SR och 40GBASE-Bidi-anslutning för datacenter, molnlagringsnät. LC-LC-duplex-OM3-patchkablarna sätter normalt in 10G / 25G SR eller 40G Bidi SR optisk sändare...

 Klicka för mer information
40G QSFP + till 4SFP + DAC direkt anslutningskabel
  • Modell nr: QSFP-40-410G-DACXXX

Tag: 40G QSFP till 4SFP DAC , 40G QSFP till 4SFP passiv kabel , 40G QSFP till 4SFP-kabel

40G QSFP + Direct Attach-kablar är kompatibla med SFF-8436-specifikationerna. SFP + Direct Attach-kablarna överensstämmer med specifikationerna SFF-8431, SFF-8432 och SFF-8472. Olika val av trådmätare är tillgängliga från 30 till 24 AWG med olika...

 Klicka för mer information
25G SFP28 DAC, Direct-anslutningskabel
  • Modell nr: SFP-25G-DACXXX

Tag: 25G SFP28 DAC , 25G SFP28 Direct Attach Cable , 25G SFP28 kopparkabel

25G SFP28 Direct Attach-kablar är kompatibla med SFF-8432 och SFF-8402 specifikationer. Olika val av trådmätare är tillgängliga från 30 till 26 AWG med olika val av kabellängd upp till 5m. Funktioner •  Upp till 25,78125 Gbps datahastighet •  Upp...

 Klicka för mer information
10G SFP + DAC Direct-anslutningskabel
  • Modell nr: SFP-10G-DACXXX

Tag: 10G SFP DAC-kabel , 10G SFP Direct Attach Cable , 10G SFP passiv kabel

10G SFP + Direct Attach-kablarna överensstämmer med specifikationerna SFF-8431, SFF-8432 och SFF-8472. Olika val av trådmätare är tillgängliga från 30 till 24 AWG med olika val av kabellängd upp till 7m. Funktioner • Överensstämmer med SFF-8431,...

 Klicka för mer information
10G SFP + AOC aktiv optisk kabel
  • Modell nr: SFP-10G-AOCXXX

Tag: 10G SFP AOC-kabel , 10G SFP Active Optical Cable , 10G SFP-kabel

10G SFP + Active Optical Cable (AOC) ingår i en familj av SFP + -produkter för att servera 10Gb Ethernet (10GbE) applikationer. Bokstäverna [xx "i delnummeret AFBR-2CARxxZ betecknade kabellängden i meter. 10G SFP + AOC möjliggör...

 Klicka för mer information
25G SFP28 AOC, aktiv optisk kabel
  • Modell nr: SFP-25G-AOCXXX

Tag: 25G SFP28 AOC , 25G SFP28 Aktiv Optisk Kabel , 25G SFP28-kabel

Den 25G SFP28 aktiva optiska kabeln är Hot Pluggable SFP + -kabeländar med 25,7813 Gb / s-bithastighet, som används för 25G Ethernet Data Center Intra-Rack och Inter-Rack-länkar. Fjädrar: Hotpluggable SFP + kabeländar Stöder 25,7813 Gb / s...

 Klicka för mer information
40G QSFP + AOC aktiv optisk kabel
  • Modell nr: QSFP-40G-AOCXXX

Tag: 40G QSFP AOC , 40G QSFP Active Optical Cable , 40G QSFP AOC-kabel

40G QSFP + aktiv optisk kabel (AOC) är en ny höghastighetspluggbar I / O-gränssnittsprodukter. Detta sammankopplingssystem erbjuder 4 kanaler och en maximal aggregatbandbredd på 40Gbps som bygger på den egenutvecklade tekniken Silicon Optical Bench...

 Klicka för mer information
40G QSFP + DAC, direkt anslutningskabel
  • Modell nr: QSFP-40G-DACXXX

Tag: 40G QSFP DAC , 40G QSFP Direct Attach Cable , 40G QSFP-kabel

40G QSFP + Direct Attach-kablar är kompatibla med SFF-8436-specifikationerna. Olika val av trådmätare är tillgängliga från 30 till 24 AWG med olika val av kabellängd upp till 7m. Funktioner • Överensstämmer med SFF-8436. • Upp till 10,3125Gbps...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 till 4SFP28 DAC direkt anslutningskabel
  • Modell nr: QSFP-100-425G-DACXXX

Tag: 100G QSFP28 till 4SFP28 DAC , 100G QSFP28 till 4SFP28 Passiv kabel , 100G QSFP28 till 4SFP28 kabel

100G QSFP28 DAC-passiv kopparkabelmontering har åtta differentialkopparpar, som ger fyra dataöverföringskanaler med hastigheter upp till 28 Gbps per kanal och uppfyller 100G Ethernet, 25G Ethernet och InfiniBand Enhanced Data Rate (EDR) krav. Finns...

 Klicka för mer information
100G QSFP28 DAC direkt anslutningskabel
  • Modell nr: QSFP-100G-DACXXX

Tag: 100G QSFP28 DAC , 100G QSFP28 Direct Attach Cable , 100G QSFP28-kabel

QSFP28 Direct Attach-kablar är kompatibla med SFF-8665-specifikationerna. Olika val av trådmätare är tillgängliga från 30 till 24 AWG med olika val av kabellängd upp till 5m. Funktioner • Överensstämmer med SFF-8665 • Upp till 28,3125Gbps...

 Klicka för mer information
Grossist Vattentät Cpri Kabel från Kina, behöver hitta billiga Vattentät Cpri Kabel så lågt pris men ledande tillverkare. Bara hitta högkvalitativa varumärken på Vattentät Cpri Kabel producerar fabriken, du kan också feedback om vad du vill, börja spara och utforska vår Vattentät Cpri Kabel Vi'll svara dig snabbast.

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören