företagsinformation
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ av verksamhet:Tillverkare
  • Main Mark: Americas , Asien , Östeuropa , Europa , Norra europa , Västeuropa
  • Exportör:91% - 100%
  • certifikat:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Beskrivning:Fiber Patch Kablar,Fiber Optic Patch Cable,Fiber Optic Patch Cord,Fiber Patch Cord,,
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Fiber Patch Kablar,Fiber Optic Patch Cable,Fiber Optic Patch Cord,Fiber Patch Cord,,
Hem > Produkter > Fiber Optic Assembly > Fiber Patch Kablar

Fiber Patch Kablar

Produkt kategori av Fiber Patch Kablar, vi är specialiserade tillverkare från Kina, Fiber Patch Kablar Fiber Optic Patch Cable leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter Fiber Optic Patch Cord FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!
Visa : Lista   Rutnät
LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable

Modell nr : OFC-LCLCMM

LC-LC Duplex OM1 OM2 Fiber Optic Patch Cable Funktion s 1.Kompatibel med ANSI, Bekkcore, TIA / EIA, IEC Standards. 2.Låg införingsförlust och hög avkastningsförlust. 3.Utmärkt repeterbarhet och bytbarhet. 4.Simplex och duplex tillgängligt. 5. Med...

 Klicka för mer information
Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable

Modell nr : OFC-LCLCMM-U

Adela OM1 / OM2 LC-LC Enhetsbåt Patch Cord Cable LC-kontakten uppfanns för högre kabeldensitet. Standard duplex LC-LC Fiber Patch Cable kan ge mycket högre kabeldensitet än andra duplex Fiber Patch Kablar. För att ytterligare öka kabeldensiteten i...

 Klicka för mer information
OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot

Modell nr : OFC-LCLCMMDX-U

10G / 25G OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fiber Patch Kablar med Unitboot Eftersom dagens nätverksmiljö blir alltmer beroende av höghastighets- och högdensitetslösning, är effektiv kabelhantering verkligen viktig nu. Det viktigaste är att hantera fler kablar...

 Klicka för mer information
Hög densitet SM LC-LC Unitboot Fiber Patch Kablar

Modell nr : OFC-LCLCSM-U

Hög densitet SM LC-LC Unitboot Fiber Patch Kablar en. En integrerad uppstart och klipp unik design som kan öka panelens densitet så högt som möjligt och säkerställer korrekt A / B-orientering. b. En flerstegs maskinprocess ger bästa insättning,...

 Klicka för mer information
LC-LC Multimode OM3 duplex patch kabel

Modell nr : OFC-LULUO3-XXXm

LC-LC duplex 50/125 OM3 multimode fiberoptisk kabel lämpar sig för 10Gigabit, 25GBase-SR och 40GBASE-Bidi-anslutning för datacenter, molnlagringsnät. LC-LC-duplex-OM3-patchkablarna sätter normalt in 10G / 25G SR eller 40G Bidi SR optisk sändare...

 Klicka för mer information
LC-LC singlemode OS2 9/125 duplex patchkabel

Modell nr : OFC-LULU-SM

LC-LC OS2 9/125 enkeloptisk fiberoptisk kabel är lämplig för företagsnätverk, datacentral, telekom, servergårdar, molnlagringsnät och eventuella platsfiberkablar behövs, överföringshastighet från 1G-100G. Det uppfyller RoHS-kompatibilitet, och...

 Klicka för mer information
LC-LC OM4 duplex-patchkabel OFNR / OFNP

Modell nr : OFC-LULU-OM4

LC-LC duplex 50/125 OM4 multimode fiberoptisk kabel är lämplig för längre överföringsavstånd än OM3-fiberkabel i 10Gigabit, 25GBASE-SR, 40GBase-SR4 applikationer för datacenter, serverfarmar, molnlagringsnät. OM4-fiber kan nå 550 meter...

 Klicka för mer information
Kina Fiber Patch Kablar Leverantörer

Vi tillhandahåller all patch kabel med alla typer av kontakter som LC, SC, FC, ST, MTRJ, MU, E2000 och så vidare.

De rekommenderade produkterna - LC-LC 50/125 mikron OM4 multimode fiberoptisk kabel lämpar sig för 10Gigabit, 40GBase-SR4, 40GBase Bidi-nätverk och applikationer med högre bandbredd, t.ex. i datacenter, telekomrum, servergårdar, och det behövs någon plats för fiberkablar. Den överensstämmer med RoHS-kompatibilitet och kabeln är optiskt testad för införingsförlust för att säkerställa hög kvalitet.

LC-LC duplex OM3 OM4

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören