företagsinformation
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ av verksamhet:Tillverkare
  • Main Mark: Americas , Asien , Östeuropa , Europa , Norra europa , Västeuropa
  • Exportör:91% - 100%
  • certifikat:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Beskrivning:Fullax Ftta Cpri-kabel,Cpri optisk utomhuskabel,Ftta Vattentät Cpri-kabel,Cpri optisk kabel,,
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Fullax Ftta Cpri-kabel,Cpri optisk utomhuskabel,Ftta Vattentät Cpri-kabel,Cpri optisk kabel,,
Hem > Produkter > FTTA-församlingar > Fullax FTTA CPRI-kabel

Fullax FTTA CPRI-kabel

Produkt kategori av Fullax FTTA CPRI-kabel, vi är specialiserade tillverkare från Kina, Fullax Ftta Cpri-kabel Cpri optisk utomhuskabel leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter Ftta Vattentät Cpri-kabel FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!
Visa : Lista   Rutnät
XPM FTTA CPRI-kabelmontering istället för Fullaxs

Modell nr : OFC-XPM-5m

XPM CPRI-kabelmonteringen är till Ericsson RRU-enhet istället för Fullaxs LC, den är låg kostnad men utmärkt prestanda. 1. Produktstruktur Beteckning P / N. E / N. Material 1 kabel OSK002_01 - utomhus optisk kabel, G657A2, enkelläge, 2 Kärna med 0,9...

 Klicka för mer information
Fullaxs LC FTTA CPRI-kabelmontering

Modell nr : OFC-FLLU-5m

Fullaxs LC-kontakt är den ursprungliga TE-kontakten, som används för Ericsson RRU-enheter, utmärkt prestanda och IP67-nominell. Ansluts direkt till SFP på panel av RRH. Funktioner: Robustt tätningssystem för fiber-till-antenn och industriella...

 Klicka för mer information
Kina Fullax FTTA CPRI-kabel Leverantörer

Fullaxs FTTA CPRI-kabel används vanligtvis i vissa Ericssons fjärrradiohuvud. Skalet omsluter duplex LC-kontakter. Ansluts direkt till SFP på panel av RRH, original design är TE, IP67 klassad vattentät.

FullAXS är ett tätningssystem för optiska och elektriska gränssnitt som mates direkt i SFP-modulerna genom en skottkonstruktion.

FullAXS FTTA CPRI cable

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören