Kommunicera med leverantören? Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören
 Tel:86-755-84533751 E-post:sales@adelacable.com
Home > Produkter > FTTA-församlingar > Fullax FTTA CPRI-kabel > XPM FTTA CPRI-kabelmontering istället för Fullaxs
XPM FTTA CPRI-kabelmontering istället för Fullaxs
  • XPM FTTA CPRI-kabelmontering istället för Fullaxs

XPM FTTA CPRI-kabelmontering istället för Fullaxs

Grundläggande information

Modell nr: OFC-XPM-5m

Produktbeskrivning

XPM CPRI-kabelmonteringen är till Ericsson RRU-enhet istället för Fullaxs LC, den är låg kostnad men utmärkt prestanda.


FPM FTTA CPRI cable assembly

XPM FTTA CPRI cable assembly

1. Produktstruktur
Beteckning P / N. E / N. Material
1 kabel OSK002_01 - utomhus optisk kabel, G657A2, enkelläge,
2 Kärna med 0,9 mm Fiber, OD 4,8 mm, Svart LSZH
2-kontakt - - LC Duplex för Single-Mode Fiber, Blue
3 Hood - - Rör för LC-kontakt, Vit
4 Skyddande - - Flexibelt skyddande med stålrör, OD Max.3.0 mm
5 Identifier - - Värmekrympbar rör, gul
6 Identifier - - Värmekrympbar rör, Vit
7 Övergång - - Moulding, Black, OD7.5 ± 0.5 mm, L = 17 ± 1mm
8 Etikett - - Plastikett, Vattentät
A - - Fiber A, 9/125/245 μm, Röd, Tight Tub, OD 0,9 mm
B - - Fiber B, 9/125/245 μm, Blå, Tight Tub, OD 0,9 mm
Anm .: Område A måste stå emot + 95 ° C;

2 produktlista
KS P / N KS E / N Beteckning
OSK002_01_LPC_LPC / 1 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 1m
OSK002_01_LPC_LPC / 2 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 2m
OSK002_01_LPC_LPC / 3 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 3m
OSK002_01_LPC_LPC / 5 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 5m
OSK002_01_LPC_LPC / 10 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 10m
OSK002_01_LPC_LPC / 20 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 20m
OSK002_01_LPC_LPC / 30 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 30m
OSK002_01_LPC_LPC / 50 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 50m
OSK002_01_LPC_LPC / 70 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 70m
OSK002_01_LPC_LPC / 100 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 100m
OSK002_01_LPC_LPC / 150 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 150m
OSK002_01_LPC_LPC / 200 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 200m
OSK002_01_LPC_LPC / 250 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 250m
OSK002_01_LPC_LPC / 300 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 300m
OSK002_01_LPC_LPC / 500 --- CPRI, SM, Svart LSZH, Duplex, LC (PC) - LC (PC), 500m

3 Fiberstruktur
Standarder ITU G.657 A2 / IEC60793-2-50 B6_a2
Kläddiameter 125 ± 0,7 μm
Beläggningsdiameter (ofärgad) 245 ± 7 μm
Koncentrisitetsfel Core / Cladding ≤ 0,5 μm
Koncentricitetsfelbeklädnad / beläggning ≤ 12,0 μm
Cladding Non-Circularity ≤ 1,0%
Coating Non-Circularity ≤ 6,0%

4 Fiberkrav
Kabel Cut-Off Våglängd λcc (nm) ≤ 1260
Polarisationslägesdispergering (ps / √km) ≤ 0,2
Noll Dispersionsvåglängd Xo (nm) 1300-1324
Nero Dispersion Slope S0 vid Xo (ps / nm2 • km) ≤ 0,092
Dämpning Typisk (i kabel) 1310/1550 nm (dB / km) ≤ 0,35 / ≤ 0,21
Dämpning Maximal, (i kabel) 1310/1550 nm (dB / km) ≤ 0,40 / ≤ 0,25
Kromatisk dispersion 1310/1550 nm (ps / nm • km) ≤ 3,5 / ≤ 18,0
Böjningsförlust 1550 nm, R = 7,5 mm (dB, 1 varv) ≤ 0,5
1550 nm, R = 10 mm (dB, 1 varv) <0,1
1550 nm, R = 15 mm (dB, 10 varv) <0,03



Produktkategorier : FTTA-församlingar > Fullax FTTA CPRI-kabel

E-posta denna leverantör
  • Mr. Hu
  • Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken

Related Products List

Hem

Phone

Skype

Förfrågan