företagsinformation
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ av verksamhet:Tillverkare
  • Main Mark: Americas , Asien , Östeuropa , Europa , Norra europa , Västeuropa
  • Exportör:91% - 100%
  • certifikat:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Beskrivning:MPO-MPO Fiber Patch Cable,MPO Patch Cord,MPO-MPO Fiber Cable
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. MPO-MPO Fiber Patch Cable,MPO Patch Cord,MPO-MPO Fiber Cable
Hem > Produkter > Fiber Optic Assembly > MPO / MTP fiberkablar > High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord

High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord

Dela på:  
  • Mr. Hu

Grundläggande information

Modell nr: OFC-MPOMPO-OM3-12

Produktbeskrivning

MPO / MTP Fiberkablar är typ av högdensitets kabelaggregat som kan användas i datacenter.

Det sparar utrymme och är lätt att underhålla.

  • MPO / MTP fiberkablar av hög kvalitet är fabriksförhandlade, testade och förpackade tillsammans med testrapporterna.
  • Dessa rapporter fungerar som långsiktig dokumentation och kvalitetskontroll.
  • Minska kabelvolymen MPO / MTP Fiberkablar har mycket små diametrar, vilket minskar kabelvolymen och förbättrar klimatförhållandena i datacenter.
  • Tidsbesparande - med den speciella plug-and-play-designen kan MPO / MTP-fiberkablar inkorporeras och omedelbart anslutas, vilket bidrar till att minska installationstiden.
  • MPO / MTP Fiberkablar / Fiber Patch Kablar är typ av högdensitets kabelaggregat som vanligtvis används i tre områden.

1.Datacentralen ansökan med hög tät examen miljö

2.Den optiska fibern till byggnaden

3. Den interna kontaktanslutningen i fiberutrustningen


High Density Low Loss MPO-MPO 12 Core OM3 Fiber Patch Cable

High Density Low Loss MPO-MPO 12 Core OM3 Fiber Patch Cables


MPO-MPO Fiber Patch Cable

MPO-MPO Fiber Cable

MPO Patch Cord

High Density MPO-MPO 12 Core OM3 Fiber Patch Cable



Förpackning och leverans
Förpackningsdetaljer en bit i en plastpåse.
Flera väskor i en större plastpåse.
hundratals påsar i en tecknad film av 42 * 42 * 32cm.
annan storlek kartong finns också.Delivery TimeShipped i 7 dagar efter betalning





Produktkategorier : Fiber Optic Assembly > MPO / MTP fiberkablar

Produktbilder
  • High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord
  • High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord
  • High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord
  • High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord
  • High Density Low Loss MPO 12 Core Patchcord
E-posta denna leverantör
  • *Ämne:
  • *Meddelanden:
    Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören