företagsinformation
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ av verksamhet:Tillverkare
  • Main Mark: Americas , Asien , Östeuropa , Europa , Norra europa , Västeuropa
  • Exportör:91% - 100%
  • certifikat:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Beskrivning:Odva Ftta Cpri-kabel,Oem Cpri Fiber Optic Cable,Armored Fiber Optic Cable,Odva Connector Cpri-kabel,,
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Odva Ftta Cpri-kabel,Oem Cpri Fiber Optic Cable,Armored Fiber Optic Cable,Odva Connector Cpri-kabel,,
Hem > Produkter > FTTA-församlingar > ODVA FTTA CPRI-kabel

ODVA FTTA CPRI-kabel

Produkt kategori av ODVA FTTA CPRI-kabel, vi är specialiserade tillverkare från Kina, Odva Ftta Cpri-kabel Oem Cpri Fiber Optic Cable leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter Armored Fiber Optic Cable FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!
Visa : Lista   Rutnät
ODVA FTTA CPRI-kabelmontering 2 fibrer G657A2

Modell nr : FA-OV-1m

ODVA FTTA CPRI-kabel är IP68-klassad, industriell kvalitet, som används för FTTA CPRI, industriellt nätverk. Beskrivning: Denna ODVA utvändiga vattentäta kontakt fäster adaptern på panel av RRH. Den vanliga SC simplex / LC duplex / MPO-kontakten...

 Klicka för mer information
Kina ODVA FTTA CPRI-kabel Leverantörer

ODVA FTTA CPRI-kabeln är IP67-märkt utomhus vattentät kontakt som fäster till adaptern på panel av RRH. Den vanliga SC / LCD / MPO-kontakten inuti möjliggör enklare provning och rengöring. Det finns två typer av anslutningspluggar tillgängliga: gängad och lättansluten bajonett.

ODVA BBU / RRU Patch-kablar, tillsammans med IP-67-märkta kompakta RRH / RRU Helix-skyddskopplingar med snabbkoppling. Dessa patchkablar är alltid förseglade med robusta fiberuttagslådor som uppfyller kraven för fler antenner på ett trådlöst torn.
Med utveckling av distribuerade antennsysatem (DAS) har ODVA-kontakter blivit ett standardgränssnitt för den nya generationens trådlösa basstation kopplad till FTTA-utrustningen som skapar utomhusmiljö.

ODVA FTTA CPRI cable assembly

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören