företagsinformation
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ av verksamhet:Tillverkare
  • Main Mark: Americas , Asien , Östeuropa , Europa , Norra europa , Västeuropa
  • Exportör:91% - 100%
  • certifikat:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Beskrivning:622M SFP CPRI optisk sändare,622M SFP optisk sändare,622M 2G CPRI optisk sändare
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 622M SFP CPRI optisk sändare,622M SFP optisk sändare,622M 2G CPRI optisk sändare
Hem > Produkter > Fiber Optic Transceiver > SFP Transceiver > 622M 1310nm 40km SFP CPRI optisk sändare

622M 1310nm 40km SFP CPRI optisk sändare

Dela på:  
  • Mr. Hu

Grundläggande information

Modell nr: SFP-622M-ER

Produktbeskrivning

Transformatorer med liten formfaktorplugg (SFP) är konstruerade för användning i Metro Access Rings och Point-to-Point-nätverk med hjälp av Gigabit Ethernet och Fiber Channel-nätverksutrustning.

Funktioner
● Hot-pluggable
 SFP MSA-paket
 Duplex LC-mottagare optiskt gränssnittskompatibelt
 Driftsdatahastighet upp till 622 Mbps
 DDM-funktion implementerad
 Enstaka 3.3V nätaggregat
 Driftsfallstemperatur: 0 ℃ ~ + 70 ℃
 RoHS-kompatibel
● l klass 1 lasersäkerhet certifierad

tillämpningar
 OC-12 / STM-4 SONET / SDH
 Växla till växlingsgränssnitt
● Metropolitan Area Network
 Annan optisk länk
622M CPRI Optical Transceiver

Produktkategorier : Fiber Optic Transceiver > SFP Transceiver

Produktbilder
  • 622M 1310nm 40km SFP CPRI optisk sändare
E-posta denna leverantör
  • *Ämne:
  • *Meddelanden:
    Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken

Mobile Website Index. Översikt


Prenumerera på vårt nyhetsbrev:
Få uppdateringar, rabatter, specialerbjudanden Mössor och stora priser!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören