Kommunicera med leverantören? Leverantör
Hu Mr. Hu
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören
 Tel:86-755-84533751 E-post:sales@adelacable.com
Home > Produkter > Fiber Optic Transceiver > SFP Transceiver > 622M 850nm S4.1 SFP CPRI optisk sändare
622M 850nm S4.1 SFP CPRI optisk sändare
  • 622M 850nm S4.1 SFP CPRI optisk sändare

622M 850nm S4.1 SFP CPRI optisk sändare

Grundläggande information

Modell nr: SFP-622M-SR

Produktbeskrivning

Den 622M SFP L4.1 optiska sändaren är för 2G basstation, vi kan erbjuda kompatibel Ericsson RRU optisk sändare.

Funktioner
● Hot-pluggable
 SFP MSA-paket
 Duplex LC-mottagare optiskt gränssnittskompatibelt
 Driftsdatahastighet upp till 622 Mbps
 DDM-funktion implementerad
 Enstaka 3.3V nätaggregat
 Driftsfallstemperatur: 0 ℃ ~ + 70 ℃
 RoHS-kompatibel
● l klass 1 lasersäkerhet certifierad

tillämpningar
 OC-12 / STM-4 SONET / SDH
 Växla till växlingsgränssnitt
● Metropolitan Area Network
 Annan optisk länk
622M CPRI Optical Transceiver

Produktkategorier : Fiber Optic Transceiver > SFP Transceiver

E-posta denna leverantör
  • Mr. Hu
  • Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken

Related Products List

Hem

Phone

Skype

Förfrågan